Przegląd techniczny

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Przegląd techniczny

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Pw10
    Pw10
    Użytkownik

W jaki sposób diagnosta z O.S.K.P może sprawdzić czy skuter zarejestrowany jako motorower rozwija prędkość powyżej 45km/h ?

Zdjęcie profilowe Stiopa
    Stiopa
    Użytkownik

Dobre pytanie. Jeśli ma takie rolki do sprawdzania to może łatwo sprawdzić. Nie wyobrażam sobie diagnosty, który śmiga po ulicy skuterem celem sprawdzenia osiągów. W ciężarówkach trzeba było mieć zaświadczenie z serwisu, że auto ma zamontowany kaganiec i że on działa. U mnie jeszcze 2 lata do pierwszego przeglądu zostały.

Zdjęcie profilowe Pw10
    Pw10
    Użytkownik

U mnie 2 lata temu jak pojechałem na przegląd to pojechał na krótką przejażdżkę ale to był mój pierwszy przegląd po przerejestrowaniu skutera

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

ja się przeglądem nie martwię bo mam podbity bezterminowo 🙂

.. Bez polskich znak’o’w .
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Przeglądy bezterminowe już od dawna nie obowiązują, przy kontroli policyjnej świadomych stróżów prawa tracisz dowód…

DooOminO
    Użytkownik

ostatnio mnie złapali i nic nie gadali

DooOminO
    Użytkownik

Ey a wycofane jest to, że po 3 latach od kupna ten bezterminowy jakoś działa? Bo coś takiego wyczytałem

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

mnie swego czasu też nic nie powiedzieli, ale babka z wydziału komunikacji przy próbie przerejestrowania zawróciła mnie na przegląd, przy następnej okazji zapytałem innego patrolu i powiedzieli, że oni by zabrali i jakiś mandat wlepili ;]

Przeczytaj obie http://www.skuterowo.com/masz-skuter-zrob-przeglad/

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nowy pojazd ma przegląd ważny 3 lata, jeśli Twój ma więcej to jeździsz bez przeglądu i nie chciałbym być w Twojej skórze, jeżeli nie daj Bóg dojedzie do jakiegoś wypadku…

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie