Przegląd skuteru

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Przegląd skuteru

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe saper0422 saper0422 9 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #28895 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe lolol
  lolol
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam. Mam skuter peugeot speedake z 1995 i kupywałem go w 2004 roku ale do tego czasu go nie rejestrowałem. I teraz jak się dowiedziałem to do rejestracji trzeba mieć kwitek z przeglądem zrobionym. Moje pytanie jest takie. Co sprawdzają na przeglądzie? Co jeśli znajdą usterkę?(Np.światła nie działają) Naprawią? Dodam że mój skuter posiada taką usterkę że jak jest koniec amortyzatora na łączeniu z ramą, tam jest taka nakładka która to łączy i mi wybiło amortyzator z tej nakładki i mi zarzuca go na prawo lekko czy to też naprawią?

  #28898 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe saper0422
  saper0422
  Użytkownik
  • Postów: 55

  Chodzi raczej o coś takiego jak „badanie techniczne”. Możesz je zrobić na Stacji Kontroli Pojazdów… Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie trzeba coś samemu wymienić albo naprawić, a oni tylko sprawdzają czy skuter jest sprawny i podbijają pieczątkę. Jeśli znajdą usterkę – nie potwierdzą Ci badania, chyba że to będzie jakaś pierdoła, np. Mało powietrza w oponie, chociaż czasem jest że nawet z takiego powodu nie przepuszczą.


  „Spoglądam śmierci w oczy… Śmiejąc jej się w twarz…”

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Przegląd skuteru
Informacje o Tobie: