Przegląd rejestracyjny skuter

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego Przegląd rejestracyjny skuter

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam.
    Niedługo w skuterze muszę zrobić przegląd rejestracyjny i mam pytanko gdzie mogę w Warszawie zrobić to bez problemowo?? Gdzie polecacie??

Zdjęcie profilowe tmielcarz
    tmielcarz
    Użytkownik

Na Al. Jerozolimskich (już praktycznie za Warszawą) jest salon Skody i jest tam również stacja kontroli pojazdów. Robiłem tam przegląd swojego skutera. Polecam.

Honda NC700S
    Yamaha Neos | Malossi Sport 70cc | LeoVince ZX | Malossi Multivar | Malossi Fly Clutch | Dellorto 17,5 – SPRZEDANY
    Keeway Speed 150 – SPRZEDAM
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Przegląd zrobiony dziś rano. Obawiałem się czy pan diagnosta będzie sprawdzał ile poleci skuter ale nie. Tylko spaliny światła i sygnał.
    I znów spokój na dwa lata 🙂

Przegląd robiłem w Warszawie na ul.Burakowskiej 14 „DIAG-MOT-SERWIS S.C”.
    Koszt 50zł.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.
    Zdjęcie profilowe zdziarbar
    zdziarbar
    Użytkownik

spaliny czyli co?

Nie wystarczy benzyna we krwi, trzeba mieć też olej w głowie.
    Zdjęcie profilowe OstRy
    OstRy
    Użytkownik

Wsadzaja skuterowi sonde w d… znaczy w tlumik i badaja toksycznosc spalin , ile tego ile tamtego , i jesli miesci sie w normie to przechodzi i tyle

mi akurat tego nie sprawdzali 😛

zdziarbar
    Użytkownik

no mi tez nie sprawdzali hehe a jak nie bedzie ok to co wtedy bo troche watpie ze moje 11letnie 2t to ptzejdzie hehe

Zdjęcie profilowe OstRy
    OstRy
    Użytkownik

e ale jak ma 11 lat to oni patrza jaka norma wtedy obowiazywala 😀 poza tym toksycznosc dla pizdzikow jest znacznie mniej restrykcyjna niz dla duzych moto 😛 A jesli wyszlo by ci cos zle to swiadczy to tylko o zlej regulacji gaznika 😛

zdziarbar
    Użytkownik

aha to nie ma problemu hehe kiedys jak bylem to tylko standard byl opony swiatla kierunki stop klakson i tyle

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

dokładnie wkładają sondę w rurę wydechową to się nazywa :
    Kolonoskopia 🙂

Zdjęcie profilowe SGhost
    SGhost
    Użytkownik

Dziwna sprawa, ale pewnie co diagnosta to obyczaj. Ja osobiscie bylem 3x na przegladzie, znajomi tez bywali i nikt nikomu nic nie wsadzal ;). Swiatla sygnal i 51zl.

mechaniczna pomarańcza
    [URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/57165] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/57165/icon3.png[/IMG][/URL]
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie