Przegląd gwarancyjny

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Przegląd gwarancyjny

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Michał 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe agilityrs50
    agilityrs50
    Użytkownik

Niebawem jadę na przegląd gwarancyjny przy 300 km i mam pytanie bo tak wyszło że mam teraz 320km i na dojazd tak z 15 więc 335km i czy trzeba na równo 300km czy można trochę przekroczyć?

Czy będę coś płacił bo trochę mi się nie uśmiecha ponieważ skuter kosztował ponad 5000 zł (2T) więc to chyba tylko olej przekładniowy wymienią i koniec

Zdjęcie profilowe sylwek62
    sylwek62
    Użytkownik

Kolega miał o 100 km więcej i nic mechanik nie mówił. Jedź nic Ci nie zrobią 😀

Romet RR 50—>Yamaha YZF R125
    Honda CBR 125R

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe matys187
    matys187
    Użytkownik

Nic się nie dzieje, to tylko chodzi żebyś nie przejechał dużo więcej km.

Jeśli chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam !
    agilityrs50
    Użytkownik

A ile kosztuje przegląd i co ewentualnie w nim wymieniają bo to 2t?
    Jest na gwarancji to powinni chyba za darmo zrobic no nie?

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

No przeglądy nie są za darmo. Ceny przeglądu wahają się w zależności od serwisu. Przeważnie jest to pomiędzy 100-200zł.

o

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

jak nie będziesz robił przeglądów gwarancyjnych w autoryzowanych serwisach to stracisz gwarancje 🙂

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

lucek71 napisał:

jak nie będziesz robił przeglądów gwarancyjnych w autoryzowanych serwisach to stracisz gwarancje 🙂

Z tą gwarancją to róznie bywa.Przedtem byłem zwolennikiem robienia przeglądów,ale po doświadczeniach i dogłębnym przeczytaniu co nie podlega gwarancji to nie wiem czy ma sens płacenie za przeglądy.Zrobiłem pierwszy przegląd i więcej już nie pojadę.Skoro tłok – cylinder – pierścienie nie podlegają gwarancji to gwarancja obejmune tylko praktycznie moduł i cewkę zapłonowa,ciekaw jestem czy łożyska wału też podlegają gwarancji bo nie ma o tym nic napisane.W skuterach peugeot gwaranja polega praktycznie na tym aby robic drogie płatne przeglądy.Zgłosiłem problem że paruja mi reflrktory i licznik,odpowiedż – /”i co my Panu na to poradzimy ?/”.Oczywiście usiłowali mi wmówić że to normalne.Peugeot ma bardzo niekorzystne warunki gwarancji,ale całe szczęście póki co jest bezawaryjny.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Ja zrobiłem tylko pierwszy przeglad – po 300 km. To był mój ostatni. Wzięli 155 zł. Następne 250 każdy. 4T z kolei chyba 400 zł.

Obecnie nie jeżdze na przeglądy i wiem, że dzięki temu nie wydałem równowartości nowego Routera Bassy.

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

A jak odblokują mi na przeglądzie to nie stracę gwarancji?

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    agilityrs50
    Użytkownik

A ile jest przeglądów wszystkich?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie