! Forum Skutery Przegląd

Tagi: , ,

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Maniek_smolarek Maniek_smolarek 8 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #60415 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Podolakk
    Podolakk
    Użytkownik

Witam. Mam nowy skuter sprowadzony z Anglii. Mam tam też dokument ze sczegółową specyfikacją tego skutera . Słyszałem , że i tak muszę w Polsce wykonać tą czynność , czy to dotyczy nowego skutera? czy tylko wystarczy przetłumaczyć ten Angielskii dokument ze wszystkimi danymi skutera.
    proszę o pomoc.

edit:
    i jeszcze zapytam – jakie dokumenty jescze potrzebuję ? faktura VAT i … ?

#60570 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Podolakk
    Podolakk
    Użytkownik

dobra , do zamknięcia , przeczytałem na pewniej stronie :
    przegląd lub w przypadku nowego motocykla, wyciąg ze świadectwa homologacji typu pojazdu („EC Certificate of Conformity”).
    a to mam
    dzięki za odpowiedzi ;P

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #60571 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

jak byś napisał konkretną nazwę tematu to by się ktoś zainteresował, samo słowo „przegląd” to za mało. 😉 Jak skuter z Anglii jest sprowadzony to zapewne będziesz musiał zmienić przednią lampę

Router WS 50 2013
    #60572 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Maniek_smolarek
    Maniek_smolarek
    Użytkownik

Przegląd w kraju i tak chyba musisz zrobić, Ja przynajmniej musiałem. Tylko że był ściągany z włoch.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
    Kymco NewDink 200i
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Przegląd
Informacje o Tobie: