! Forum Skutery Przegląd 0

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe wally1308 wally1308 3 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe wally1308
    wally1308
    Użytkownik

Witam kupiłem nowy skuter z Carrefour i w karcie gwarancyjnej nie mam żadnej pieczątki przy przegląd zero tylko w adaptacji to przeglądu 0 jest pieczątką i wklej ony numer VIN. Czy to wystarczy jako przegląd 0 czy muszę coś jeszcze zrobić gdzieś w serwisie. Jest to skuter toros el bonito 50

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

spytaj się w carrefour

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    wally1308
    Użytkownik

Nic nie wiedzieli na ten temat

wally1308
    Użytkownik

Mówili że wszystkie tak mają i zawsze tak sprzedawali

wally1308
    Użytkownik

A może mi ktoś powiedzieć czy do pierwszej rejestracji jet potrzebny ten przegląd zero czy samo to że jest nowy dostaje podbito przegląd w dowodzie rejestracyjnym automatycznie bo nie mam pojęcia zielonego

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe robbo2k
    robbo2k
    Użytkownik

Przegląd zero to ewentualnie do gwarancji. Do rejestracji pojazdu potrzebna jest faktura, oświadczenie importera iz jest importerem takich to a takich pojazdów , wyciąg z homologacji w języku polskim i oryginalny CoC i karta pojazdu jeśli była wydana. Przeglądy w książce gwarancyjnej to tylko kwestia gwarancji i serwisowania.

W dniu zarejestrowania musisz wykupić tego samego dnia OC.

wally1308
    Użytkownik

dzieki. skuter juz zarejestrowany a z tym przegladem 0 to dzwonilem do zippa i mowil ze to pomylka jest z pieczątka ale jezeli jest ta pieczatka w adnotacjach do przegladu to czyli jest zaliczony
    dzisiaj mnie czeka pierwsza wycieczka ale obawiam sie ze moze to za duzo jak na pierwsza jazde. musze nim z marketu do domu przejechac 25km czy moge tak od razu nim jechac czy powiniem sie udac najpierw do jakiegos mechanika na sprawdzenie?

Zdjęcie profilowe robbo2k
    robbo2k
    Użytkownik

Jak market skręcił wszystko dobrze…. to śmiało. Przed wejściem na niego złap w rękę wszystkie nakrętki i sprawdź czy nie latają. Czy nic nie wisi luzem z silnika i elektryki, czy paliwo nie cieknie. Olej czy jest w silniku Sprawdź czy hamulce działają i światła i w drogę.

Zdjęcie profilowe WodzuWGK
    WodzuWGK
    Użytkownik

Tak, tylko bez pałowania – pamiętaj że rozpoczynasz 1000 km-owy okres docierania.

Kiedyś Kymco New Dink 50 obecnie Aprilia SR Max 125 i.e.
    wally1308
    Użytkownik

Już go w sumie wczoraj sprawdzałem czy wszystko działa z takich powierzchownych rzeczy jak światła opalanie itp. Nie wiem tylko jak sprawdzić poziom oleju i czy w ogóle jest. Jestem laikiem a ludzie z marketu to też za bardzo pojęcia nie mieli

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie