Przednie zawieszenie od roxa do bwsa.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Przednie zawieszenie od roxa do bwsa.

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siemka, mam bws’a do stuntu i chciał bym w nim zmienić przednie zawieszenie na to od aeroxa. Wiem że da się to zrobić, bo widziałem dużo takich boosterów. Ale tu powstaje pytanie, czy nie trzeba ciąc lub przetaczac sztycy, czy nie wie ktoś czy to będzie pasowac bez przeróbek? Z góry dzięki 🙂

Anonimowy

bez przeróbek raczej się nie obędzie :-/

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

A co dokładnie by trzeba zrobić?

Anonimowy

Ja mogę ci tyle pomuc co ci powiem ze mi pasuje bez żadnej przeróbki koło 13″ od roxa a ja miałem 10″ w boosterku więc chyba powinien być ten sam rostaw lagów

Anonimowy

no że lagi i półka wiem że pasują, ale chodzi mi o sztycę, czy trzeba ją skracac, czy przetoczy czy co. 😐

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

acha to tego ci niepowiem niestyty bo nie wiem

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie