Przednie światła Pro 50

Witam mam pytanie jak w Pro 50 mogę obniżyć światła aby świeciły niżej oraz bo u mnie świeci tylko prawa lampa na mijania a na drogowych oby dwie. Co zrobić aby świeciły dwie na mijania jak obie żarówki są sprawne ? Z góry dzięki

światła sie reguluje na ogoł wewnątrz czaszy. A co do jednego mijania- to nie znam sie za bardzo ale tak na logike to mi wychodzi że albo spaliło sie włókno w żarówce albo jakiś kabelek do tej żarówki nie styka.

Raczej nic się nie spaliło - tak ma być, czyli prawa lampa światło mijania a przy załączeniu świateł drogowych dołącza lewa lampa (mam ten sam układ świateł w Aprilli SR Max + dodatkowo pozycyjne w obu kloszach).
marek789 zapewne da się to zrobić - kwestia tylko czy chcesz w ten sposób stracić homologacje na lampy skutera i mieć problemy przy badaniach technicznych oraz mandat w przypadku bardziej zorientowanego miśka podczas kontroli drogowej.

tak ma być ale w dużych skuterach/motorach. Nie przenoś doświadczeń z motocykla za kilkanaście koła na chinola za 1500zł.
Tam są pewnie lampy równolegle - jak u mnie.
http://archiwum.allegro.pl/oferta/lampa-przod-przednia-reflektor-zipp-pro-50-pro50-i3812652423.html
do lewej i do prawej ida po 3 kable wiec pracują równolegle i identycznie

Znalazłem rozwiązanie był naderwany kabel i nie łączył. Po połączeniu i zaizolowaniu wszystko działa jak należy czyli świecą oby dwie lampy