Przednie światła Pro 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Przednie światła Pro 50

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe marek789 marek789 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marek789
    marek789
    Użytkownik

Witam mam pytanie jak w Pro 50 mogę obniżyć światła aby świeciły niżej oraz bo u mnie świeci tylko prawa lampa na mijania a na drogowych oby dwie. Co zrobić aby świeciły dwie na mijania jak obie żarówki są sprawne ? Z góry dzięki

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

światła sie reguluje na ogoł wewnątrz czaszy. A co do jednego mijania- to nie znam sie za bardzo ale tak na logike to mi wychodzi że albo spaliło sie włókno w żarówce albo jakiś kabelek do tej żarówki nie styka.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe WodzuWGK
    WodzuWGK
    Użytkownik

Raczej nic się nie spaliło – tak ma być, czyli prawa lampa światło mijania a przy załączeniu świateł drogowych dołącza lewa lampa (mam ten sam układ świateł w Aprilli SR Max + dodatkowo pozycyjne w obu kloszach).
    marek789 zapewne da się to zrobić – kwestia tylko czy chcesz w ten sposób stracić homologacje na lampy skutera i mieć problemy przy badaniach technicznych oraz mandat w przypadku bardziej zorientowanego miśka podczas kontroli drogowej.

Kiedyś Kymco New Dink 50 obecnie Aprilia SR Max 125 i.e.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak ma być ale w dużych skuterach/motorach. Nie przenoś doświadczeń z motocykla za kilkanaście koła na chinola za 1500zł.
    Tam są pewnie lampy równolegle – jak u mnie.
    http://archiwum.allegro.pl/oferta/lampa-przod-przednia-reflektor-zipp-pro-50-pro50-i3812652423.html
    do lewej i do prawej ida po 3 kable wiec pracują równolegle i identycznie

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe marek789
    marek789
    Użytkownik

Znalazłem rozwiązanie był naderwany kabel i nie łączył. Po połączeniu i zaizolowaniu wszystko działa jak należy czyli świecą oby dwie lampy

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie