Przedni błotnik musi byc???

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Przedni błotnik musi byc???

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #230866 Odpowiedź

Anonimowy

Czesc, chcialem się zapytac o błotnik.. Mam wstretny błotnik przedni i niedlugo bede wymieniał i chcialem zapytac czy panowie w niebieskich mundurach się do tego nie przyczepia, bo planuje jezdzic chwilowo bez. A tak jak ktos się będzie pytal to bez błotnika lepiej wygląda :mrgreen:

#230867 Odpowiedź

Anonimowy

Błotnik nie jets obowiązkowym wyposażeniem motoroweru wiec się nie moga przyczepic ja sam już dużo latam bez i się nic nie stało poza tym że w złą pogode masz całą czache ujebaną i przyokazji tez siebie.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #230868 Odpowiedź

Anonimowy

hehe czesto w deszczu nie jeżdżę 😀 dzieki za odpowiedź 😀

#230869 Odpowiedź

Anonimowy

ej nie możesz pomyśleć a nie zakąłdać takie tematył poco komu do szczęścia potrzebny błotnik.

#230870 Odpowiedź

Anonimowy

po to żeby gość w Tigerze bez szybki nie zbierał błotem i kamieniami po gałach ..

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #230871 Odpowiedź

Anonimowy

co ty masz do kasków Tiger

#230872 Odpowiedź

Anonimowy

to że są lipne i takie kaski „tornado” dają gratis do skuterów bo najtańszy shit to jest ;p

#230873 Odpowiedź

Anonimowy

One są tylko po to, aby pały się nie czepiały, że bez hełmów jeździmy ;D

#230874 Odpowiedź

Anonimowy

Głupoty gadacie jak kupuiłem chinola dali mi tigera ile razy mi spadł ze skutera na asfalt , i do tej pory go mam i nie nie rozpierdolił

#230875 Odpowiedź

Anonimowy

to wjedź w drzewo w tym kasku, walnij głową w beton a wjedź w to samo drzewo w lazerze nawet za 250zł albo naxa to o ile przeżyjesz pierwszą próbę z tigerem to poczujesz wielką różnicę.
    ja mam tigera co gratos dali, to z wierzchu marnej jakości plastik a w środku zwykły styropian wyprofilowany żeby siędział na głowie jakoś a żeby go widać nie było to jest obszyty kawałkiem materiału. i Ty to nazywasz dobrym kaskiem?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
Odpowiedz do: Przedni błotnik musi byc???
Informacje o Tobie: