przedni amortyzator mocno dobija

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) przedni amortyzator mocno dobija

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #273005 Odpowiedź

Anonimowy

czesc! mam problem mam aprilie sr i bardzo mocno dobija mi przedni amortyzator i ciężko chodzi czy to moze byc wina braku oleju czy czegoś i w te lagi jaki się olej leje? pozdro

#273006 Odpowiedź

Anonimowy

Tak, to najprawdopodobniej wina zbyt małej ilosci oleju w lagach.

5Debek5 napisał:

w te lagi jaki się olej leje?

są specjalne oleje do amortyzatorów 🙂

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #273007 Odpowiedź

Anonimowy

hmm bo w garazu mam jakis olej hydrauliczny ale by można go wlac? czy nie bardzo i ile taki olej do amortyzatorow kosztuje jak wrazie ten by nie pasowal?

#273008 Odpowiedź

Anonimowy
    #273009 Odpowiedź

Anonimowy

a da się dolać normalnie oleju? W peugeotach chyba trzeba wiercię

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#273010 Odpowiedź

Anonimowy

jeżeli masz amortyzatory olejowe to wystarczy odkręcisz koło a potem dolną człsc lagów 🙂 wylewasz z nich stary olej i wlewasz nowy 🙂 warto też wymieniłeś uszczelniacze.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: przedni amortyzator mocno dobija
Informacje o Tobie: