Przedłużka z mielocha ;p

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Przedłużka z mielocha ;p

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema.

1) Kupiłem jakiś miesiąc temu przedłużkę amortyzatora 2,5cm do Kymco Super 9.

Chciałem już odkręcać amor, ale przedtym podłożyłem ją i wyszło na to, że nie da rady jej włożyć, bo jest jakoś dziwnie zrobiona ;o Mieliście jakieś problemy z montażem ?

2) Którą lepiej kupć przedłużkę amortyzatora z racing-planet: 4cm czy 6cm ? Czy będę mógł postawić na stopkę centralną ?

3) Czy jest jakaś fajna stopka boczna, że skuter ,,leży” IGM lub coś podobnego ? Musi pasowac do Kymco Super 9, 2007 rok.

http://www.racing-planet.pl/scootertuning-przedluzacze-amortyzatorow-p-2332-1.html?cPath=1_12_83&sessID=e3fac0ef3592e39b54732ef0582161ad

Anonimowy

jak to nie wejdzie .. przekrec ten amortyzator jak juz go odkrecisz .. nie boj się on nie jest sztywny ze się nie da obrucic mocowania

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Aha ;d ja Myślałem, że się nie da obrucić 😀 Dzięki !!!

A czy przy przedłużce 4cm lub 6cm postawie skuter na stopkę centralną (kymco s9)

Anonimowy

przy 6cm będzie stal na centralce ale krzywo a przy 4cm chyba jakoś będzie stał

Anonimowy

Aha więc dobra zostawie tą co mam czyli 2,5cm. Ciekawe czy będzie efekt.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie