przedluzka armotyzatora.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) przedluzka armotyzatora.

Ten temat zawiera 24 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam

jaka polecacie najlepiej przedluzke do armotyzatora z mieloch.pl 2,5cm czy 4cm? bo slyszalem ze przy 4 cm dupa zjezdza na dol i nie wygodnie ogolnie ;/ to prawda? mam miekkie siedzenie jakby co. i czy takie cos szkodzi skuterówiż albo jest nie bezpieczne?

[ Dodano: 2008-12-10, 19:58 ]
    do kymco suuper 9 of kors

Anonimowy

Skuter z przedłużką 4cm ładnie wygląda, prawda że dupa trochę zjeżdża :-/ Tylko jest jeden mankament 🙁 Jak masz przedłużkę to przynajmniej w vitalce, ale w s9 to pewnie podobnie – z przedłużką na nic ci się nie przyda stopka centralna 😡 po prostu skuter jest za wysoki, zostaje tylko stopka boczna.

Ja 4 cm zamieniłem na 2,5 😛

Pozdrawiam
    Revo_70 😎

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

weź 4cm, ale wtedy dłuższe wypady odpadają

Ja w chińcu mam 5cm i jest good 😛 ale nie z mielocha tylko własnej konstrukcji 8-)(z allegro) ale przetopiona na masymalnym amperażu(350) i jest jak z jednego kawałka 😎

Anonimowy

to lepiej jak tak 2,5cm? bo raczej w wakacje to bede jezdzil po 50km+ w jedna stronę i przy 4cm nie można skutera postawic na centralnaż czemu? ;d chyba raczej na bocznać no a jak jest przy 2,5cm można na centralna postawic? bo jeśli nie to chyba nie ebde kupowal ;s i dlaczego

[ Dodano: 2008-12-11, 12:24 ]

revo_70 napisał:

Skuter z przedłużką 4cm ładnie wygląda, prawda że dupa trochę zjeżdża :-/ Tylko jest jeden mankament 🙁 Jak masz przedłużkę to przynajmniej w vitalce, ale w s9 to pewnie podobnie – z przedłużką na nic ci się nie przyda stopka centralna 😡 po prostu skuter jest za wysoki, zostaje tylko stopka boczna.

Ja 4 cm zamieniłem na 2,5 😛

Pozdrawiam
    Revo_70 😎

aha i jeszcze jedno pytanie czemu 4cm zmieńiles na 2,5cm? dlaczegoś bo teraz się zastanawiam nad 4 lub 2,5

Anonimowy

Na tej przedłużce raz zrobiłem 100 km z jednym postojem to strasznie nie wygodnie :-/ Ale najważniejszym powodem, który zadecydował o zmianie na 2,5 cm było to, że nie można postawić skutera na centralną 😥 Po porostu nie lubie stawiać na boczną, bo mam wrażenie że zaraz mi skuter się wyjebie 🙄

A na 2,5 jest w miarę miarę 😛

Pozdrawiam
    Revo_70 😉

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

aha ok dzieki wiec nie popelnie twojego bledu i tez kupie 2,5 skuter można powiedziec moj nowy i szkoda by bylo zeby jakis wiekszy waitr przewalil go jakby byl na bocznej ;s a jak zalorze 2,5cm to widac różnice?

Anonimowy

Różnicę oczywiście, że widać 😉 Tak się wydaje, że to jest tylko 25 mm, ale to na prawdę widać 😛

Skuter ładnie wygląda i w porównaniu do 4 cm jest „bardziej praktyczny”

Pozdrawiam
    Revo_70 😉

Anonimowy

Ok jestes zajebisty koles dzieki za pomoc. Bym zrobil blad jakby nie ty ;*

Anonimowy

Ja miałem też tą z allegro i się wystraszyłem bo wsadziłem ją z ojcem i bocznej nie miałem i co zrobić? Ale później się obczaiłem i przechylając skuter lekko na lewą stronę stawał na centralnej tak jak na bocznej;p Tzn nie aż tak. tylko strach ze na prawą stronę poleci..

Anonimowy

ja mam z allegro 5.5 cm i zajebioza centralna nuzka do wurzucenia tylko boczna i dupa nic nie zjezdza wygoda

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie