Proszę pomóż Kat AM

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Michał
    Uczestnik

Cześć posiadam kat AM w poniedziałek zdałem prawo jazdy kat b czy muszę ubiegać się o drugi dokument czy zostanie dopisana kat b do tego prawo jazdy którego posiadam AM. Dziękuję za odpowiedz

LuK444Sz
    Uczestnik

No przecież zakładałeś profil kandydata kierowcy? Co wpisywałeś we wniosku? Dołączałeś ksero prawa jazdy, które już posiadasz?

Dostaniesz nowy dokument z kategoriami AM i B.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Michał
    Uczestnik

Czyli będę musiał oddać do urzędu kat am by wpisali kat b ? Dziękuję za odp

LuK444Sz
    Uczestnik

Przecież Ci wymienią dokument na nowy. Będzie do odbioru to pójdziesz do wydziału komunikacji, dasz stare, weźmiesz nowe. Stare nie wiem czy zabiorą, czy oddadzą, ale na pewno przetną, bo będzie dokumentem nieważnym.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button