Prosze o VTuning mojego skutera-czyli wasze prośby.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Prosze o VTuning mojego skutera-czyli wasze prośby.

Ten temat zawiera 359 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 360 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Tutaj zamieszczajcie swoje prośby nt. witrualnego tuningu waszych skuterów. Ostrzegam nie chce widzieć ŻADNYCH samodzielnych tematów z próbę o VTuning skutera! Typhoon13

Anonimowy

Witam jak by mniej więcej wyglądał tuning skutera ZIPP VEGA 50 rocznik 2007

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Daj zdjęcie.

Anonimowy

Siemka a jak wyglądałby Zipp Vapor pop tuningu. można prosic?? pozdro

Anonimowy

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Elo. Jak by wyglądała moja malaga w malowaniu biało/czarno – zielonym? zewnętrzne plastiki jasna perłowa zieleń a wew. to czarne lub białe + kiera BMX? Fotki są w dziale z maszynami ” Malaga f12 by PodLy LTW” (jakoś tak)

Anonimowy

Kto mi zrobi jakiściekawy Vtą? PLs pls pls :mrgreen:

Anonimowy

Siema, Chcę sobie pomalować skuter ale nie wiem na jaki kolor. :-/ Czy mógł by mi ktoś naszkicować Yamahę Neos to bym sobie tylko kolory wkładał. 😎 Bardzo byłbym wdzięczny. 😉 Pozdrawiam. Krzysiek. Aha tu jest link do neosa. link Z góry dzienki. 😀

Anonimowy

Czy ktoś mógłby mi zestawić najlepsze możliwości malowania Stalkera ? Bardzo mi zależy 🙂 PZDR.

Anonimowy

Każdy prosi o VT skutera a kto się niby tym zajmuje ?? 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 360 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie