prosze o pomoc.. sprezynki sprzegla

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) prosze o pomoc.. sprezynki sprzegla

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam! Mam zamiar kupić tłumik yasumi z. Powiedzcie mi jakie muszę wstawić do tego sprężynę centralna i rolki? Czy zamiast centralnej trzeba wymienić te od przełożenia?

Anonimowy

jak masz tylko sam wydech spotrowy w skuterze to wystarczy że zmienisz same rolki na lżejsze i ew. sprężynki sprzęgła na trochę twardsze

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

Najpierw go wsadź a później powiedz jak leci, bo może lecieć dobrze bez regulacji. Ja wsadziłem do yasuni tylko lżejsze rolki i leci dobrze, kumpel do gilery wsadzić i miał kupe regulacji sprężynkami, centralną i rolkami. A Ty masz Peugeota więc jeszcze inna bajka:P

Anonimowy

Nom najpierw załóż komin i powiedz jak chodzi… a jak będzie coś nie tak to najlepiej kupić zestaw rolek i sprężyn

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie