PROSZE O POMOC SKUTER DYMI Z RURY JAK SZALONY

Proszę o pomoc jak dodam gazu to dymi bardziej prawie nie reaguje na gaz a wszystko po wymianie wału

jak ci pomóc?

Jak dodam gazu to prawie niema mocy i jeszcze dymi w czym może być problem

Już niemam siły do tego

w zepsuciu sie? w złej regulacji gaźnika?

Długo tak sie bedziemy bawić czy może zrozumiesz że musisz napisać coś więcej - jaki to sprzęt lub jaki silnik, na jaki kolor dymi, czy stało sie nagle czy narastało… itd

Przepraszam
Skuter to 4 t freski hinczyk a stało się to po wymianie wału korbowego odpala normalnie gdy dodaje gazu to dymi raczej na biało albo siwo a i jak dodaje gazu to jak by chciał wejść na obroty a niemoze jak by coś go duszno i jak patrzalem do gaźnika pod dekielek to był lekki ślad po oleju

4 t Fresco 50cm

dym jest biały i gęsty z oleju czy czy raczej śmierdzi paliwem i szybko sie ulatnia… a może jest czarny i wali paliwem?
Natomiast jeżeli został wymieniony wał - na nowy czy na używke? - to stawiam na to że coś zostało wymienione/spasowane źle i żre olej - albo pierścieniami albo uszczelniaczami przez zawory.

Biały gesty robi się wtedy jak dodaje gazu wal wymieniłem na nowy uszczelki między kartery na nowe
Zawory są szczególnie bo sprawdzałem uszczelniacze też
Jeszcze jak ściągnąłem głowice to nad tolokiem był olej

A dla tego wymieniłem wal bo wcześniej jak jeździł to rozrząd się przedstawiał łańcuszek rozrządu też wymieniłem
A niebedzie to wina tych uszczelniaczy simeringow na wale

A może po prostu nalałeś za dużo oleju ?

Jak wsadzam bagnet i wyciągnę to pokazuje że jest pełny

pełny czy przelany?

jeżeli masz olej na tłoku to nie jest wina uszczelniaczy na wale

Lekko przelany

to lekko odlej żeby było ile trzeba bo sobie wygenerujesz lekko dużo problemów

Jutro wieje ile trzeba ale wiem że to niewiele pomoże spuszcze wszystko i zobaczę ile ubyło z całego 1 litra