Prosze o pomoc JESTEM LAJKIEM !! Katana

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Prosze o pomoc JESTEM LAJKIEM !! Katana

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Posiadam Suzuki Katane z 2000 r (ten starszy model) mam go 2 dni. Ma zarabisty start (na starcie bierze nowego Kymco Super 9) 🙂 ale pozniej jak by cos ja mulilo i jedzie tylko 60 !!!! Co można by bylo zrobić zeby jej v-maks zwiekszyl moze ma blokady?? moze ten typ tak ma !! nie wiem proszę o rady moze ten temat juz się pzrewijal ale i tak proszę o POMOC!! 🙁 Z gory DZIEKI !!! 😐

Anonimowy

Katana jest blokowana na przełożeniach i żeby to odblokowałmusisz kupić nowe.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

jeżeli jest taki szybki na starcie to możliwe że są włożone lekkie rolki

Anonimowy

mogl bys dac jakis link ze sprzedaza takich przelozen??

Anonimowy

szukaj po sklepach internetowych: jednoslad, mieloch, skutercentrum, skuterdoktor Nie będą ci dawał wszystkiego na tacy…

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

kop25 napisał:

jeżeli jest taki szybki na starcie to możliwe że są włożone lekkie rolki

Pizdorki a nie rolki. Musiałem to napisać ;d. @topic Katana jest blokowana na przełożeniach, nawet jeśli był wstawić evo to wysokiej prędkości bez przełożeń nie wyciśniesz.

Anonimowy

jak to jest w tych sklepach internetowych np.skuter doktor. mam Katane AY 50 z 2000r ale jest to stary model wiec tam mam wybierac ten model od 2000 czy ten do 1999??? Prosze dajcie jakieś Linki z takimi przelozeniami .

Anonimowy

No i tam wez to rzetelny sklep. Przeyslka jak maja towar to na 2 dzien. Tylko przysyłka droga.

Anonimowy

Kaclec napisał:

ale tylko na mielochu znalazlem

No i coś Skoro tylko tam, to weź tam

Anonimowy
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie