Proszę o pomoc. Co będę musiał kupić ?

Witam,
Ostatnio miałem zamiar wymienić w swoim chińskim skuterku wariator oraz pasek. Wszyscy chyba dobrze wiemy jak ta śruba na ośce jest przykręcona... Próbowałem na wszystkie sposoby i stwierdziłem, że rozetnę szlifierką śrubę i później założę nową, ale niestety uszkodziłem ośkę :/ I tu rodzi się moje pytanie, co muszę kupić, aby to wymienić ? wystarczy kupić samą tą ośkę? czy coś jeszcze ? Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Hehe to żeś się załatwił. To nie żadna ośka tylko czop wału korbowego. I teraz musisz wymienić cały wał. Gratuluję pomysłu z rozcinaniem nakrętki...

Dokładnie do wymiany wał będzie. Nie prościej było kupić klin i wtedy odkręcać ?

kolego, tak też zrobiłem. Tylko i tak nie dało rady tego odkręcić... Klucz którym odkręcałem koła w samochodzie nawet nie dał rady... dlatego postanowiłem rozciąć śrubę, milion rzeczy tak robiłem i pech chciał, że minimalnie zjechałem gwint, ale nowa śruba może się wkręci. Jakie koszty mogą być nowego ? Orientuje się ktoś ?

Dobry okolo 500 zl..

Rozcial wal, prze chuy..

typowy do chinola 200 zł

http://moto.allegro.pl/wal-korbowy-skuter-4t-quest-wilga-vapor-romet-gy6-i2686850247.html a tutaj jest za niecałe 70... O to chodzi ?

Tak o to chodzi, masz 4t? Co do tego wału to proszę Cię, 68zł? Tyle to kosztuje dobry olej ;x

Wiem, wiem :p to jaki proponujesz. Do 150 zł kupię już coś porządnego ?

Cos porzadnego zaczyna sie od 400 zl

http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-korbowy-naraku-139qmba-zebow-p-6294-1.html?sessID=9b27f0bfd288b5f47c5ac4bc06f95537
coś takiego to ci posłuży tajwański.

Naraku?:x Bierz cos z tec evolution lub top reacing

ps nie masz czasami 2t?

A co złe Tajwańskie?

Top reacing ma lepsza konstrukcje.

może i tak ale niektórzy narzekają na nią że np. wario 2k trzyma

niech kupi tajwański, bo byłoby szkoda ciąć top racinga :D

Zabawne... 4T

No niby tak Lukario:D Do tematu to kup jakiś za ok 300-400zł i śmigaj na nim 50tys km albo idź do sklepu z tym wałem i niech ci dadzą oryginalny.