Proszę o pomoc – Daelim Tapo.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Proszę o pomoc – Daelim Tapo.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szymone46 Szymone46 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Szymone46
    Szymone46
    Użytkownik

Witam posiadam skuter Daelim Tapo 😀 , włożyłem w niego bo był po zatarciu ,cylinder 70 Malossi tłumik Leo Vince hand made , wariator Malossi, rolki 7,5 g, spręzyna centralna żółta i sprężynki sprzęgła czerwone ale wgl kapitalka ale jest jeden powód jaki tu piszę może przyjebanie z początku ma ale jak jade na prostej tylko 55km/h i nie może więcej coś go blokuje i nie wiem o co chodzi czy to może byc powód modułu ?Bo jak czytam różne fora to wydaje mi się żę blokady są ściągnięte chyba że jeszcze dysze zostają gaźnika. Poradźcie!! :))
    Pozdrawiam Szymon 🙂
    Tylko nie jestem pewien czy dobry dział ;d :>

Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

a do jakich obrotów skuter się wkreca? kombinowales z rolkami? ze sprzęgłem? może poprostu to kwestia dobrej regulacji napędu.

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

Pewnie za mało paliwa dostaje. Wiadomo że 70cc musi mieć więcej paliwa. Zmień dysze na większe i powinno byc ok

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    Zdjęcie profilowe Filippo73
    Filippo73
    Użytkownik

A jak dysza nie pomoże, to cały gaźnik

Zdjęcie profilowe Szymone46
    Szymone46
    Użytkownik

Czy to może też być wina modułu bo zamierzam jutro go kupić … 😀

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie