Proszę o pomoc.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    dawidm
    Użytkownik

No więc kupiłem skuter Derbi Atlantis, sprowadzony z Belgi. Skuter podobno jest zablokowany i wyciąga prędkość tylko 30km/h. No więc gdzie znajduję się blokada/blokady w tym skuterze? Pozdrawiam!

madi
    Uczestnik

pewnie moduł jest zablokowany, może do tego wariator i gaźnik. Ew. tłumik.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

dawidm
    Użytkownik

Moduł trzeba kupić nowy, tak? Dodam jeszcze, że skuter jest z 1999 roku i był on chyba przeznaczony do jazdy po chodnikach czy coś takiego stąd te 30 km/h.

Kisiu1981
    Użytkownik

Tak, po ścieżkach rowerowych. Tak jak w Danii – do 30 km/h. Sprawdź moduł i obecność tulei dystansowej w wariatorze.

dawidm
    Użytkownik

No ale co z tym modułem, mam wstawić nowy czy co? 🙂

Kisiu1981
    Użytkownik

Pożycz podobny i sprawdź. Albo jeśli będziesz jechał z górki to posłuchaj czy nie odcina zapłonu (takie ryryryry).

dawidm
    Użytkownik

Nie mam skąd pożyczyć, a sytuacja jest taka, że skuter ładnie buja się do 30km/h i więcej nie chcę przyśpieszyć.

Kisiu1981
    Użytkownik

Wariator (tulejka i pierścień dystansowy), moduł zapłonowy. Takie główne blokady przychodzą mi do głowy. Moduł to pewnie jedna z wielu. Możesz kupić odblokowany. Jaką masz wtyczkę?

dawidm
    Użytkownik

Czyli mam kupić moduł zapłonowy, nie cewkomoduł, tak?

dawidm
    Użytkownik

Ktoś się wypowie?

Mario1
    Użytkownik

jakie obroty masz max – dochodzi do końca czy zacina się wcześniej ?

CEFA
    Użytkownik

jezeli kabelki z magneta ida do samego modulu a pozniej do modulu wysokiego napiecia z kablem do swiecy to juz masz odpowiedz
    zdejmnij dekiel z lewej strony -uwazaj na kopniaka i po zalaczeniu na centralnej nozce zobacz jak wysoko wchodzi pasek z przodu max na gore z tylu max na dol
    podejrzewam ze w sprzegle bedzie inny korektor momentu i nie bedzie pasek schodzil na dol,a z przodu pierscien i to bardzo szeroki miedzy talerzami zeby nie zeszly sie na siebie i nie wepchaly paska na gore

dawidm
    Użytkownik

Obroty mam chyba max, ponieważ skuter zajebiście przyspiesza – Niestety tylko do 30 km/h.

CEFA
    Użytkownik

to ocen ten pasek jak wchodzi

dawidm
    Użytkownik

Dobra, dzięki wszystkim za pomoc. Oddam skuter do mechanika. Mam jeszcze tylko jedno małe pytanie. Czy po rozblokowaniu wzrośnie spalanie? Jeśli tak, czy będzie ono bardzo wysokie? Dajmy na to 4/5l na ‚setkę’.

dawidm
    Użytkownik

Odświeżam.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button