prosze o darmowe sprawdzenie nr vin

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #77935
  przemek123456
  Użytkownik
  • Postów: 4

  Witam!
  Drodzy forumowicze poszukuje strony lub darmowego programy do sprawdzenia mojego numeru vin peugeota vivacity. mój numer vin to VGAS1CADA00349768 dokładniej chodzi mi o blokady w tym skuterze. Słyszałem od znajomych żę o blokadach najlepiej można dowiedzieć sie z numeru vin. wiem że blokady mogą być różne w tym samym modelu.
  pozdrawiam
  przemek123456

  #78102
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 2 986

  Zależne jest to od producenta jakie informacje koduje w VIS-ie (ostatnich 8 znakach VIN-u), mogą to być zarówno dane silnika, rodzaj napędu itp. jak i kolejny nr porządkowy nie zawierający w sobie nic konkretnego. Zadzwoń do Peugeota i się dowiedz.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button