Prośba o zdjęcie skutera, z wyjętym kufrem - podłączam nowy silnik

Witam, mam wielką prośbę. Zakupiłem nowy silnik 139qmb, stary wykręciłem z pół roku temu i pozapominałem jak kable podłączyć. Jakby ktoś mógł zrobić zdjęcie tego wszystkiego, byłbym bardzo wdzięczny :)

Jak z kablami, to czytaj uważnie.
Jeden czerwony dość gruby z wsuwką złączką na śrubkę do rozrusznika, pasuje na długość idealnie,

jedyna kostka z dwoma przewodami pasuje w kierunku silnika idzie ssania.

Do prądnicy idzie kostka z trzema przewodami + dwa luźne,łącz kolorami . (może być że z dwoma przewodami w kostce na trzy, jeden pusty)(przykład( zielony łącz z zielony))

Jeden dość gruby czarny z oczkiem to masa silnika,przykręcasz gdzie kol wiek na silniku. idzie on przeważnie z prawej strony tj. od strony magneta.

do gaźnika idzie wyjściowy z pompki paliwa

z krućca idzie do pompki paliwa rurka środkowa .

Potem linka gazu do ślimaka gaźnika.

Ale jest ale,jaki masz skuter bo wiem w nie których modelach tych małych, pompka paliwa jest w zbiorniku.Na każdej pompce jest opisane strzałkami gdzie paliwo wchodzi ,a gdzie wychodzi ,tam gdzie nie ma nic na pompce wpinasz w kruciec ssący.

Jeśli idzie o elektrykę to będzie raczej wszystko co napisałem.

skuter to coliber, pompę ma w zbiorniku, mam pytanie kabel zielony wychodzący z modułu, z dziurką gdzie przykręcić ?

to jest własnie to,,,,, pierw rozbierane i nie notowane i potem problem. Nie mam pojęcia o jakim zielonym z dziurką piszesz, nie spotkałem się jeszcze z takim czymś, jedyny z oczkowym konektorem to czarny masa, a ten idzie do silnika, inny z kolej jeśli masz zielony to z taką rurkową złączką i jest luzem,w parze z innym przewodem z taką samą złączka, a do tego kostka pradnicy to idzie w strone silnika przykostkach pradnicy są też takie dwa luźne, i powinien jeden być zielony. Zanim coś zrobisz to pomyśl, dla tego że ja,ani nikt tego nie widzi, a tylko w kinie można zrobić bombe na odległość

Jeśli wychodzi z modułu i ma rurkową złączkę to idzie do impulsatora w silniku, popatrz na silnik i kable przy magnecie, kolory powinny się zgadzać przynajmniej w połowie.