Propozycje "nowych funkcji" na stronach skuterowo.com

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #60072 Reply
    Arczi
    Użytkownik
    • 4
    • 132Postów:

Witam. Może by dodać funkcję „lubię to” czy też samą „łapkę” przy wypowiedziach na forum? Podobnie jak jest przy komentarzach na youtube 🙂 Bo dopisywanie kolejnego posta w stylu […masz rację…] albo […popieram …] trochę zaśmieca całość.

#60092 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Nawet nie ma sensu zakładać takiego tematu bo już takowy istnieje od ok. roku i praktycznie żadna z wypisanych tam propozycji do dziś nie została zrealizowana.

#60877 Reply
    sfdfg
    Uczestnik
    • 2
    • 16Postów:

Nie rozumiem czemu nie ma poddziału skutery Kingway? Są przecież popularne, według mnie chyba nawet bardziej niż np. Inca

#60901 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Być może dlatego, że nie są one produkowane od 2008r.

#60903 Reply
    mxx_rs
    Użytkownik
    • 14
    • 706Postów:

Jest tu na forum kilka rzeczy do usprawnienia ale chyba nie za bardzo „góra” nad tym ubolewa.

#60904 Reply
    sfdfg
    Uczestnik
    • 2
    • 16Postów:

o tym, że nie są już produkowane to nawet nie wiedziałem 😀 ale heca. No tak, do admina takie sprawy należą.

#60905 Reply
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2
    • 559Postów:

Ojjj jest… i podstawą to by było coś w stylu „Twoje posty” kurcze… tego tu brakuje najbardziej…
    Wkurzająca sprawa gdy muszę latać po forum i szukać tematu w którym pisałem 3 dni temu…

#60910 Reply
    Whistler
    Użytkownik
    • 5
    • 271Postów:

Maniek_smola… napisał:

Ojjj jest… i podstawą to by było coś w stylu „Twoje posty” kurcze… tego tu brakuje najbardziej…
    Wkurzająca sprawa gdy muszę latać po forum i szukać tematu w którym pisałem 3 dni temu…

Dokładnie, tego samego mi brakuje. Trudno przecież subskrybować każdy kolejny temat po rss. Z tego co pamiętam z facebooka, to jak na razie zapowiadali bazę danych skuterów. Ale to było już chwilę temu, a teraz nie wiem jak to wygląda, bo się „znielubiłem” ze skuterowym profilem 😛

#60915 Reply
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2
    • 559Postów:

Nie długo na karteczce będę Sobie zapisywał w jakich tematach pisałem 😛

A może taki pomysł żeby wysyłać maile do administracji forum??
    Jeśli będą przychodzić masowo to w końcu pomyślą o tym…
    Napewno nie Nam dwóm to przeszkadza…

#60916 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

to nic nie da.

#60977 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

Madi,a może da 😛

Zauważyliście że na forum pod awatarem doszedł odnośnik profil,po kliknięciu jego przechodzimy na stronę na której jest od kiedy dany użytkownik jest na skuterowo.com i ostatnie odpowiedzi w danych tematach 🙂

P.S. Do obsługi serwisu,proponowałbym jeszcze zmianę na forum w dziale ostatnie dyskusje zwiększyć ilość wyświetlanych tematów np. do 15-20 bo teraz strasznie szybko uciekają i trzeba zbytnio szukać.

#60981 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

pisałem Ci o tym na gg 😉

#60994 Reply
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2
    • 559Postów:

A tak ogólnie… to oprócz Administratora który pewnie jest za pracowany, powinien być Moderator (tylko jakiś normalny a nie zamądrzały jak to się czasem spotyka na forach)
    Żeby pilnował jakiego kolwiek porządku. Zaglądał na forum bardzo często. Ile razy się zdarzało że tematy się dublowały przez pomyłkę użytkowników i nie dało się ich skasować, lub po prostu nikt nie szuka starszych tematów tylko od razu zakłada nowy, wtedy taki moderator daje link do starego tematu a nowy zamyka.

Więc w razie czego mogę zgłosić Swoją gotowość na takiego moderatora jeśli by reszcie pasowało 🙂 Mam dużo czasu a na skuterowo w ciągu dnia zaglądam po kilkanaście razy 😛

No i kasowanie Swoich postów też by się przydało, parę razy przez pomyłkę zamiast edytować poprzedni post to pisałem nowy bez myślnie. A to tylko nabijanie Sobie postów. Na jakimś forum widziałem że nawet jeśli ktoś napisał nowy post pod Swoim postem to automatycznie się łączyły 🙂

#61005 Reply
    mxx_rs
    Użytkownik
    • 14
    • 706Postów:

Świetnie, że dodali tą opcje w profilu.
    A co do moderatora to też rewelacyjny pomysł.
    O dziwo nie mamy ani spamu ani w sumie chamstwa ale przydałby się ktoś kto kasowałby stare tematy, scalał zdublowane czy np. pilnował ortografii. Osobiście jak widzę, że „kupiłem skutera” to mnie aż coś boli. Nie wiem skąd się to wzięło ale „skutera” to już plaga 🙂

#61007 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

są moderatorzy, na pewno jest MichałWujak i może ktoś jeszcze, ale nigdy nie ujawniono informacji, kto jest adminem a kto modem

#61009 Reply
    mxx_rs
    Użytkownik
    • 14
    • 706Postów:

cóż, w takim razie działają nieco niewidocznie 🙂

#61024 Reply
    Whistler
    Użytkownik
    • 5
    • 271Postów:

HugoBoss napisał:

Madi,a może da 😛
    Zauważyliście że na forum pod awatarem doszedł odnośnik profil,po kliknięciu jego przechodzimy na stronę na której jest od kiedy dany użytkownik jest na skuterowo.com i ostatnie odpowiedzi w danych tematach 🙂
    P.S. Do obsługi serwisu,proponowałbym jeszcze zmianę na forum w dziale ostatnie dyskusje zwiększyć ilość wyświetlanych tematów np. do 15-20 bo teraz strasznie szybko uciekają i trzeba zbytnio szukać.

No proszę, czyli jednak jest śledzenie tematów. Nie wpadł bym na to, że profil profilowi nie równy 🙂 Niestety i tak muszę poszukać ostatniego tematu w którym pisałem (lub wpisać adres z palca), żeby to znaleźć. Profil forum i silnika społecznościowego to różne sprawy. Prosił bym w takim razie podpiąć profil forum jako „moja aktywność” czy coś w tym stylu w którymś boksie profilu społecznościowego.

#61037 Reply
    szyszu3
    Użytkownik
    • 112
    • 837Postów:

najlepiej by bylo jak by było takie coś jak ” ostatnio dodane przez Ciebie posty ” Czy coś w tym stylu. Albo jak by taka giełda była, i by było Kupie, Sprzedam i by tam ludzie pisali czego by potrzebowali czy chcieli sprzedać. :))

Maniek na moderatora ! 😀

#61039 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

szyszu3 napisał:

Albo jak by taka giełda była, i by było Kupie, Sprzedam i by tam ludzie pisali czego by potrzebowali czy chcieli sprzedać. :))

http://www.skuterowo.com/ogloszenia/

#61050 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

madi napisał:

są moderatorzy, na pewno jest MichałWujak i może ktoś jeszcze, ale nigdy nie ujawniono informacji, kto jest adminem a kto modem

Osobiście nie wydaje mi się, aby była taka konieczność. Moderatorzy zazwyczaj nie piszą na forum, a jedynie je przeglądają i na bieżąco weryfikują wszystkie zgłoszenia (Zgłoś do moderacji), które do nas trafiają. Niektóre tematy i posty automatycznie są hibernowane ze względu na różnego rodzaju znamiona wandalizmu czy chamstwa.
    Jeśli chodzi o kasowanie starych tematów:
    Pamiętajcie, że jest wielu ludzi, którzy poszukują informacji pomocy w archiwalnych zbiorach. Należy to uszanować.

W kwestii opcji „ostatnich aktywności na forum” funkcja ta jest aktualnie testowana i wkrótce klikając na „Mój profil” będzie widoczna lista ostatnich tematów w których brało się udział. Cierpliwości, to wymaga on nas nieco pracy, aby dostarczyć Wam dobrze działającą funkcję.

#61060 Reply
    Maniek_smolarek
    Użytkownik
    • 2
    • 559Postów:

Leszek ale to nie chodzi o kasowanie starych tematów gdzie na przykład problem został rozwiązany 🙂 bo tego trzeba ludzi nauczyć żeby szukali starych tematów a nie bez myślnie zakładali nowe 🙂

Ale zdarza się przypadek że jedna osoba zakłada dwa identyczne tematy 🙂 Nie wiem czy za dużo razy kliknie żeby dodać czy coś. Ale się zdarzają takie wypadki 🙂 i wtedy nie ma jak usunąć tematu jednego. A ludzie zamiast pisać w jednym temacie piszą w dwóch naraz… i już się robi śmietnik.

A co do Moderatorów to spokojnie Moderator może pisać na forum itp. On też ma prawo rozwijać forum i pomagać ludziom.

Na pewno dużo jest tematów „Co sądzisz o skuterze Torros F16″, moderator mógłby zamknąć od razu taki temat podając link do ogólnego tematu o Torrosie F16” albo jak wymienić olej czy ustawić gaźnik.

My nie chcemy źle dla forum, tylko podajemy gotowe przykłady rzeczy które powinny być dodane lub zmienione żeby każdemu użytkownikowi forum milej się użytkowało go 🙂

No i życzę powodzenia przy Tworzeniu nowej opcji z tematami 🙂 Bo będzie bardzo przydatna.

#61067 Reply
    klekocix
    Użytkownik
    • 54
    • 485Postów:

Maniek_smola… napisał:

Leszek ale to nie chodzi o kasowanie starych tematów gdzie na przykład problem został rozwiązany 🙂 bo tego trzeba ludzi nauczyć żeby szukali starych tematów a nie bez myślnie zakładali nowe 🙂
    Ale zdarza się przypadek że jedna osoba zakłada dwa identyczne tematy 🙂 Nie wiem czy za dużo razy kliknie żeby dodać czy coś. Ale się zdarzają takie wypadki 🙂 i wtedy nie ma jak usunąć tematu jednego. A ludzie zamiast pisać w jednym temacie piszą w dwóch naraz… i już się robi śmietnik.
    A co do Moderatorów to spokojnie Moderator może pisać na forum itp. On też ma prawo rozwijać forum i pomagać ludziom.
    Na pewno dużo jest tematów „Co sądzisz o skuterze Torros F16″, moderator mógłby zamknąć od razu taki temat podając link do ogólnego tematu o Torrosie F16” albo jak wymienić olej czy ustawić gaźnik.
    My nie chcemy źle dla forum, tylko podajemy gotowe przykłady rzeczy które powinny być dodane lub zmienione żeby każdemu użytkownikowi forum milej się użytkowało go 🙂
    No i życzę powodzenia przy Tworzeniu nowej opcji z tematami 🙂 Bo będzie bardzo przydatna.

Oczywiście, popieram Mańka, dobrze gada, polać mu 🙂

Naprawdę przyda się aktywny moderator z ograniczonymi uprawnieniami typu usuwanie zdublowanych wpisów czy zamykanie powielanych w dziesiątkach tematów.

Tak samo jestem za utworzeniem na forum a nie na stronie działu „ogłoszenia” jak to jest na innych forach.
    Proponuję dział o nazwie „Ogłoszenia” a w nim 4 poddziały:
    – sprzedam części
    – kupię części
    – sprzedam skuter
    – kupię skuter

Fajnie byłoby też, gdyby w profilu użytkownika podawało się miasto zamieszkania lub chociaż województwo.

#61070 Reply
    Skuterowo.com
    Użytkownik
    • 318
    • 327Postów:

Fajnie byłoby też, gdyby w profilu użytkownika podawało się miasto zamieszkania lub chociaż województwo.

Taka opcja jest dostępna w każdym profilu, jednak nie jest obowiązkowa do uzupełnienia.

#61072 Reply
    Aron
    Użytkownik
    • 2
    • 85Postów:

Skuterowo.co… napisał:

Taka opcja jest dostępna w każdym profilu, jednak nie jest obowiązkowa do uzupełnienia.

a można by ją przenieść gdzieś obok avatara np. pod licznikiem postów?

#61086 Reply
    Nomad
    Użytkownik
    • 3
    • 98Postów:

Ja mam kolejną propozycję i chodzi mi o funkcję a konkretnie „live chat” czyli rozmowy na bieżąco. Zauważyłem, że na niektórych forach jest coś takiego i myślę, że tutaj by się coś takiego przydało. Co o tym myślicie?

#61413 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

Leszek napisał:

madi napisał:

Osobiście nie wydaje mi się, aby była taka konieczność.

Na każdym forum (z wyjątkiem tego) podane jest do świadomości publicznej kto jest moderatorem, administratorem itp. 🙂 Choć oczywiście nie ma obowiązku pokazywania tych danych.

Nomad napisał:

Ja mam kolejną propozycję i chodzi mi o funkcję a konkretnie „live chat” czyli rozmowy na bieżąco. Zauważyłem, że na niektórych forach jest coś takiego i myślę, że tutaj by się coś takiego przydało. Co o tym myślicie?

Taka funkcja jest bardzo potrzebna, dzięki niej można by się szybciej porozumiewać, np. w czasie umawiania się na wspólną jazdę. Można przecież założyć taki shoutbox np tu: http://www.cbox.ws/ i umieścić go na stronie http://www.skuterowo.com/forums/ .

#61415 Reply
    Aron
    Użytkownik
    • 2
    • 85Postów:

Brak funkcji przeglądania własnych postów? Czy będzie to ponownie udostępnione?

#61448 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

wejdź w profil i w zakładkę „forum” tam to jest.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Propozycje "nowych funkcji" na stronach skuterowo.com
Twoje informacje:

Back to top button