Propozycja

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #37487 Reply
    WODZU
    Użytkownik
    • 71
    • 1 204Postów:

Witam.
    Proponuję utworzyć na skuterowo.com taką funkcję jak moderator. Będzie on panował nad spamowaniem i offtop-owaniem na forum. Wszelkie odpowiedzi nie na temat lądowałyby w takim temacie jak Śmietnik.

Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze nie… Skromnie na moda podaję swoją osobę.

Kto jest za tym aby „WODZU” był modem i zaprowadził porządek? 🙂

p.s.
    Ten wpis trąci narcyzmem 🙂

#37488 Reply
    piotr1008
    Użytkownik
    • 1
    • 40Postów:

stanowczo mówimy NIE idź do pis i zapisz się na moda albo modela
    te forum nie potrzebuje pana z biczem

#37489 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

Tak jest na wszystkich forach. Jest administracja i moderacja. Też moge być modem 🙂 Pozdrawiam.

#37491 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

piotr1008 napisał:

potrzebuje, bo sie robi syf przez takie wpisy jak ten.

#37493 Reply
    Marta
    Użytkownik
    • 5
    • 52Postów:

Ja proponuję moderatorom zbanować Pana o nicku Wodzu. Tylko się pojawia i wylewa swoje frustracje.
    Pomyśl która firma da człowiekowi z zewnątrz prawa administratora? Na innych forach owszem dzieci bawia sie w moderowanie (kompleks wladzy i chęć zaimponowania „jestem moderatorem”)

#37495 Reply
    WODZU
    Użytkownik
    • 71
    • 1 204Postów:

piotr1008 napisał:

Masz rację: ..te forum nie potrzebuje pana z biczem ….

22 posty ….. i wiesz co potrzeba na tym forum 🙂 ….

#37496 Reply
    WODZU
    Użytkownik
    • 71
    • 1 204Postów:

Marta napisał:

Ja proponuję moderatorom zbanować Pana o nicku Wodzu. Tylko się pojawia i wylewa swoje frustracje.
    Pomyśl która firma da człowiekowi z zewnątrz prawa administratora? Na innych forach owszem dzieci bawia sie w moderowanie (kompleks wladzy i chęć zaimponowania „jestem moderatorem”)

Nie wiem ile masz lat i nie chcę wiedzieć 🙂 Ja mam calutkie 37 wiosen. Jestem administratorem… sorki, obsługuję odpłatnie parenaście stron, zarabiam na tym..

Mam parę swoich stron, na kilkunastu jestem moderatorem – ze względu na współpracę handlową. Coś o tym wiem. Tak mi sie wydaje … ale widzę po wypowiedziach że jestem ciemniakiem 🙂

Ot to następna odpowiedź osoby która napisała przez rok 18 postów 🙂 Z całym szacunkiem – Pozdrawiam i życzę obniżki w abonamencie Neostrady 🙂

#37497 Reply
    Marta
    Użytkownik
    • 5
    • 52Postów:

No to ponawiam pytanie czy to oznacza, ze ta firma która jest właścicielem tej strony ma zatrudnić Ciebie z tego powodu? Z tego co widzę to chyba musiałbyś sam moderować swoje wpisy.

#37499 Reply
    WODZU
    Użytkownik
    • 71
    • 1 204Postów:

Marta napisał:

No to ponawiam pytanie czy to oznacza, ze ta firma która jest właścicielem tej strony ma zatrudnić Ciebie z tego powodu? Z tego co widzę to chyba musiałbyś sam moderować swoje wpisy.

moderator = zatrudnienie? – Pozdrawiam i życzę sukcesów….

#37500 Reply
    Marta
    Użytkownik
    • 5
    • 52Postów:

A która firma daje status moderatora osobom niezatrudnionym od których nie można wymagac i nie można na jakiejkolwiek podstawie wyciągać ew. konsekwencji?

#37501 Reply
    WODZU
    Użytkownik
    • 71
    • 1 204Postów:

Marta napisał:

A która firma daje status moderatora osobom niezatrudnionym od których nie można wymagac i nie można na jakiejkolwiek podstawie wyciągać ew. konsekwencji?

Poproszę o zaznajomienie z podstawą netykiety która łamiesz:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

A o funkcji moderatora przeczytasz tu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Moderator_(internet)

A o swojej osobie przeczytasz tu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Pozdrawiam

#37502 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

Martuś, moderator to użytkownik danego forum, który sam się zgłosił do pełnienia tej funkcji i nie pobiera za to opłat. Nie jest to forma zatródnienia.

#37503 Reply
    Marta
    Użytkownik
    • 5
    • 52Postów:

To idź to interii, wp i onetu. Może Cię wezmą i zaspokoisz swoje władcze ego. Przeanalizuj swoje ostatnie wypowiedzi na forum a następnie kliknij tu:
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

#37505 Reply
    piotr1008
    Użytkownik
    • 1
    • 40Postów:

WODZU napisał:

piotr1008 napisał:

Masz rację: ..te forum nie potrzebuje pana z biczem ….
    22 posty ….. i wiesz co potrzeba na tym forum 🙂 ….

no właśnie kolego już się kierujesz kto lepszy a kto gorszy kto ile ma postów, a to jest początek
    jak masz tyle fuch na innych forach to ręce precz od tego, a zmotoryzowani niech piszą co chcą i nie potrzebują capo- bez obrazy

#37512 Reply
    Suawek
    Użytkownik
    • 32
    • 888Postów:

Ja jestem przeciw, z kilku powodów. Jak jakiś wpis się komuś nie podoba, to może kliknąć „Zgłoś do moderacji”.

#37516 Reply
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

Suawek masz racje poniekąd ale zdrugiej strony widać ze moderatorzy ze strony właściciela i tówrcy portalu są bardzo tajemniczy i niezbyt reaguja w chwili kiedy zaczyna sie dziać jakaś awantura wywoływania przez nas samych.

#37519 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Sprzydało by się. Bo się offtop robi często, a tak to myk myk myk i już nie ma offtop, przecież do tego jest „OT ŚLĄSKI”.

#37520 Reply
    andrzej2310
    Uczestnik
    • 0
    • 315Postów:

WODZU napisał:

Witam.
    Proponuję utworzyć na skuterowo.com taką funkcję jak moderator. Będzie on panował nad spamowaniem i offtop-owaniem na forum. Wszelkie odpowiedzi nie na temat lądowałyby w takim temacie jak Śmietnik.
    Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze nie… Skromnie na moda podaję swoją osobę.
    Kto jest za tym aby „WODZU” był modem i zaprowadził porządek? 🙂
    p.s.
    Ten wpis trąci narcyzmem 🙂

Zgadzam się z Tobą i popieram Twoją kandydaturę ,, WODZU ”

#37523 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Tak, tylko moderator, musi być kilka razy dziennie na stronie, żeby to ogarnąć 😉 Ja jestem praktycznie cały dzień, ale nie piszcie, że piszę tak bo sam chcę zostać, tylko po prostu wakacje ;D Nawet nie myślę o tym, aby zostać, bo wiem, jeśli bym został jakie by było „echo”, że nie mam 18 lat itd 😉

#37531 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

co z tego że nie masz 18 lat? kto powiedział, że do wykonywania tej funkcji potrzebny jest jakiś pułap wiekowy?

#37532 Reply
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

Według mnie nie ma co się prosić żeby zostać moderatorem.Wystarczy zrobić ciekawą stronę i na niej zostać modem.

#37536 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

madi napisał:

co z tego że nie masz 18 lat? kto powiedział, że do wykonywania tej funkcji potrzebny jest jakiś pułap wiekowy?

Madi, tak mówisz, a nie jedna osoba, powiedziała by co innego, byle pretekst wymyślić ;/

#37537 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 788Postów:

I tak ta funkcja raczej na tym forum nie wejdzie w życie. 😉

#37540 Reply
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

juz jusie wypowiedziałem w tej kwestii inie bede sie powtarzał. to czy zaisntnieje „autentyczny” moderator z odpowienik opisem jakomd przykładowo zależy nie tylko od nas i naszych andydatór ale przezdewszystkim od twórców i włascicieli portalu. my sami od siebie mozemy tylko pilnować i uspokjaać się wzajemnie.

#37544 Reply
    lop16
    Użytkownik
    • 44
    • 372Postów:

Ja miałem około 20 swoich for w tym 1 które osiągnęło ponad 2tyś userów. Jestem więc doświadczony w tej funkcji i również się zgłaszam na moda.

PS. Tylko na BBPress chyba nie ma takiej opcji jak mod ;/

#37556 Reply
    TERMIT_PL
    Uczestnik
    • 2
    • 330Postów:

Sam wątpię czy ktoś się zainteresuje tym tematem na serio.Ja nie widzę jakichś wielkich problemów na forum.Codziennie (chyba) poszczególne tematy są oczyszczane z niepotrzebnego spamu.Przypomnijcie sobie kłótnie kolegów z użytkownikiem „Pietro” o tym jaki olej najlepszy jest do skutera.Na drugi dzień rano nie było już postów z niepotrzebnym spamem,obelgami i szczyptą dziecinady niby tych dorosłych ludzi,a kolega Pietro dostał bana od ręki…

#37560 Reply
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

A tak w ogóle to przepraszam za literówki ale czasem za szybko pisze nie patrząc na klawisze

#37562 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Termit nie wiesz co mówisz… Ban to ban, ale że posty zniknęły to jest opcja „zgłoś do moderacji”…

#37563 Reply
    TERMIT_PL
    Uczestnik
    • 2
    • 330Postów:

No tak jest i jak zgłosisz,to posty są usuwane jeśli operatorzy stwierdzą,że dany post jest naprawdę nie na miejscu i nabija tylko licznik postów 🙂 Więc moderator aż tak bardzo nie jest potrzebny,no i trzeba by było stworzyć jakiś system ostrzeżeń czy coś.Trochę roboty by trzeba było włożyć w te forum,aby przypominało te popularne.

#37564 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Cieszę się, że nie przypomina tych popularnych typu skutery.net itd… Przecież się żal robi. To wygląda jakby to ktoś robił kto się wogóle na html itd nie zna… A jak się robi dobre forum to ono musi wyglądać 😉 To wygląda całkiem, całkiem jest estetycznie, mi się podoba 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Propozycja
Twoje informacje:

Back to top button