Problemy z Torrosem El Clasico

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problemy z Torrosem El Clasico

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Stachutakifajny Stachutakifajny 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Stachutakifajny
    Stachutakifajny
    Użytkownik

Cześć wszystkim. Jestem tutaj nowy – jak widać.
    Rok temu kupiłem sobie torrosa el Classico 50cm3 . Wszystko ładnie pięknie, śmigał jak najęty, ale niedawno podczas jazdy strzelił mi łańcuch…
    Myślałem, że strzelił na zamku – błąd, strzelił w całkiem innym miejscu, a co ciekawe, cały łańcuch był już popękany.
    Wpadłem na genialny pomysł, że odkręcę 300 km wiertarką i pojadę na przegląd, ale po jakieś godzinie kręcenia i odkręceniu niecałych 50-ciu km pomyślałem sobie, że mógłbym kupić łańcuch i sam go zamontować.
    Przegląd kosztuje 220 zł, a łańcuch pewnie z 70…
    Co byście mi poradzili ?
    Jaki łańcuch kupić, czy może jednak lepiej zrobić ten przegląd „po 300 km”.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

ja bym zrobił przeglad to jest najlepsze rozwiazanie wiem cos na temat cos bo sam robie przeglady wiec polecam -)

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Stachutakifajny
    Stachutakifajny
    Użytkownik

To musiałbym przekręcić 300 km, bo przegląd według książeczki robi się po 300 km, a ja mam ponad 600.
    A zmieniał z was ktoś łańcuch? Co polecalibyście robić, bo nie chce mi się kręcić tydzień licznika…
    Chyba, że macie dobre sposoby na przekręcenie licznika 😛

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie