Problemy z piaggio. Spalanie/Iskra.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #206356 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Witam. Wyjechałem dziś pierwszy raz na droge.. zrobiłem z 5km i nagle zaczeło strasznie kopcić z tłumika, i strzelać.. po chwili zgasł.. nie moglem go juz zapalić.. okazało się że kabelek ZIELONY się przerwał.. Złączyłem go lecz dalej nie ma iskry.. Co robić?
    Druga sprawa.. piaggio PALI W CHUUUJ !. zrobiłem 10km(miałem pełny bak) już jest 3/4.. Gaźnik 17,5 dellorto, dysza 75… co jestą

#206357 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

kondzio94 napisał:

. piaggio PALI W CHUUUJ !

nic innego jak regulacja

kondzio94 napisał:

i nagle zaczeło strasznie kopcić z tłumika, i strzelać..

jeżeli to nie kwestia tego że gubił iskre i nie przepalał dobrze , to zawór membranowy

kondzio94 napisał:

Złączyłem go lecz dalej nie ma iskry.. Co robić?

jeżeli skreciłes go palcami to wciąż może nie działac poprawnie , polutuj go albo złącz na kostke ( w elektrycznym 20 gr)

kondzio94 napisał:

Złączyłem go lecz dalej nie ma iskry.. Co robić?

trzeba szukać tej iskry , nie sądze żeby był taki zbieg okolicznosci że w tym samym momencia padło magneto bądź fajka/świeca

z powodu przerwania kabla mogło zrobić się spięcie , i paść cewkomoduł ( z tego co się orientuje w P/G jest zintegrowany a nie osobno cewa osobno moduł)

i jescze jedno pytanie czy jestes pewien że ten kabel ma być połaczony ?? moze zpecialnie był rozcięty a przyczyną utraty iskry było co innego , przedewszystkim znajdź schemat instalacji , i zobacz od czego zielony kabel jest

#206358 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Dobra, był znajomy.. Może znacie słynny projekt z mielocha Aprilia Sr By Lasonik czy też rox.. Podregulował gaźnik.. pali dużo mniej(lecz wciąż dużo) a problem z brakiem iskry to kabel od modułu się obluzował.. zrobiłem 50 km i znowu buu i zgasł.. pobujałem na boki i odpalił.. muszę coś wykąbinować żeby to się trzymało..

#206359 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

trytytki ??

#206360 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

już zrobione. A przy okazji doszły naklejeczki i się go obkleiło : D Został jeszcze gaźnik, no i wymienić rolki na zwykłe.. bo jeżdżę na testowych xd

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Problemy z piaggio. Spalanie/Iskra.
Twoje informacje:

Back to top button