Problemy z odpalaniem w Ferro 302-2

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problemy z odpalaniem w Ferro 302-2

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ferro302 ferro302 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ferro302
    ferro302
    Użytkownik

Posiadam skuter ferro 302-2. ostatnio (początki września 2013r.) byłem nim u kolegi i było wszytko dobrze. Gdy chciałem wracać już do domu skuter nie chciał odpalić. Męczyliśmy się jakieś 30 min. nad nim ale odpalił w końcu z kopki.
    W drodze powrotnej musiałem go jednak zgasić, a gdy chciałem go odpalić już nie chciał i musiałem go pchać do domu.
    Na drugi dzień jak przeglądałem układ paliwowy to jest wszytko dobrze paliwo do gaźnika dochodzi i wgl. ale gdy chce go odpalić to świeca jest prawie sucha.
    Odpala dopiero gdy wleje mu pod świece paliwa.
    Co się mogło spać?? Proszę o pomoc.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Paliwo nie dochodzi pod świece.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    ferro302
    Użytkownik

A da się coś z tym w domu zrobić samemu czy trzeba go oddać fachowcowi ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Trzeba przedmuchać układ paliwowy sprężonym powietrzem najlepiej.

ferro302
    Użytkownik

Aha. Tylko sprężarki nie mam. Wole go oddać komuś ko się na nich zna. Ja wolę za bardzo nic nie grzebać aby nie było gorzej. Może tata by coś pomógł ale nie może.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie