Problemy z kartą w Gimnazjum

Więc tak,u nas w szkole nie będzie egzaminów na karte motorowerową ponieważ osoby co to prowadzi nie ma (jest na L4) i tu się pojawia problem gdyż dyrekcja naszego gimnazjum mówi nam,że w tym roku nie będzie a nie uśmiecha mi się płacic 150 zł za karte jak normalnie zdaje się za darmo w szkołach. Tu się pojawia 2 problem ani nie będziemy przekierowani do innej szkoły ani nikoko też nie ściągnom.
Proszę was napiszcie czy jest to możliwe by w szkole nie przeprowadzono egzaminow na karte motorowerową,tym abrdziej że jest wielu chętnych.

Nie, to raczej nie jest normalne. Ciekaw jestem jak to potoczy sie u nas. Egzamin był przekładany już 6 razy. W poniedziałek będzie kolejny termin kiedy mamy zdawać na kartę :). Zgaduję że w poniedziałek naszemu poczciwemu "Tadzikowi" znów coś wypadnie, a test odbędzie się w piątek... Nie wiem czy się do końca roku z tym wszystkim wyrobimy :D.

Czy można zaliczyć egzamin w wakacje?

U mnie w szkole dzisiaj zdawali. Na 15 osób zdały dwie.

Możecie zdawać w WORDzie :D Ja tak zrobiłem i na następny dzień miałem kartę :D Moim kumplom (zdawali w szkole) dyrekcja powiedziała 14 dni roboczych na głupią pieczątke :)

Ja zdawałem wszystko w jakieś pół godziny (teoria i praktyka), kolejnego dnia (roboczego) zaniosłem zdjęcie. Jakbym był 30 minut wcześniej to bym miał kartę od ręki, ale dyrektor już pojechał, bo miał pilną sprawę. Kartę odebrałem dnia następnego

A nurtuje mnie pewne pytanie. Czy jeśli np. nie uda mi się zdać na kartę w szkole za drugim podeściem, to czy mogę zdawać jeszcze raz w np. WORDie? Uczyłem się przez miesiąc, ale dalej się jednak boję :D.

Możesz ile razy chcesz. Jak szkoła organizuje to nauczyciel nie może Ci zabronić (no chyba, że wychowawca na karcie lub rodzic). Nauczyciel egzaminujący tylko Cię egzaminuje.

u mnie odwalili takie cos ze pisalem test zdalem(na 30 osob zdały 4)ale jazdy mam miec lipiec/sierpien jest mozliwosc zebym zdawal np. w wordzie bez pisania testu. same jazdy?

Radwan, musisz mieć zaświadczenie że zdałeś testy.

Dyrektor gimnazjum niema obowiazku aby organizowac taki test ja pojechalem na komede i dnia nastepnego byl test bez zbednych ceregieli pojechalem zdalem za Free i tyle

No właśnie. Idź na Komendę Policji i spytaj się czy któryś z funkcjonarjuszy może pomóc w organizacji egzaminu w szkole.

NP : U mnie w Grudziądzu zawsze w okresie wakacyjnym jest zdawanie na kartę , Policjant zada 2 pytania pojedziesz ósemkę i masz kwit lecisz do szkoły podpis wychowawcy pieczątka i masz kartę :) Którą musi nieodpłatnie wydać szkoła .