problemy z Aprila Leonardo

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #124917
    jabcok007
    Użytkownik
    • 3
    • 8Postów:

    Witam na samym wstępie dodam że jestem zielony w sprawach mechaniki…
    Problem dotyczy skutera aprilia leonardo 150 a mianowicie chodzi o to że skuter nie odpalał a jak już dostał troszeczkę paliwa w tłok i odpalił to nie chciał jechać więcej niż 30 km po odkręceniu manetki na ful jak by się ksztusił, dusił i gasł myślałem że to wina zapchanego gaźnika ale po wyczyszczeniu i wymianie wężyków problem ten sam. Doszedłem już do tego że winą jest wężyk który idzie z gaźnika do takiego jak by drugiego filtra (przy siodełku)jeśli jest odłączony to problemu nie ma a jeśli podłącze tak jak to powinno być (tak mi się wydaje) to wtedy są te cyrki o co chodzi????
    drugi problem skuter po dopaleniu (z odłączonym wężykiem) sam wchodzi na jakieś dziwne obroty, sam jedzie i żeby się zatrzymać i stać w miejscu trzeba trzymać za hamulec, skręcę mu obroty to chwile jest dobrze i albo znowu to samo albo zgaśnie i nie chce odpalić o co chodzi????
    trzeci problem skuter nie reaguje na zmianę ustawienia powietrza (to pokrętło na gaźniku) o co chodzi ?????
    Proszę o rady, porady co z tym fantem zrobić ????

    #124918
    Kingway80
    Użytkownik
    • 1
    • 44Postów:

    gaźnik wyczyść i kup nową świece

    #124921
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

    Czy po czyszczeniu gaźnika przedmuchałeś dokładnie wszystkie kanaliki sprężonym powietrzem? Jeśli nie to to może być przyczyną opisanych problemów.

    #124962
    jabcok007
    Użytkownik
    • 3
    • 8Postów:

    gaźnik wyczyszczony z 3 razy, moczony nawet przez całą noc w nitro, przedmuchiwany za każdym razem , świeca nowa

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button