Problemy po regulacji gażnika

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problemy po regulacji gażnika

Ten temat zawiera 31 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 9 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 32 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe 92krystian
    92krystian
    Użytkownik

Miałem już kiedyś problemy ze skuterem mam chińczyka FL50QT-16 dowiedziałem się ze muszę ustawić gaźnik i tak zrobiłem. Kręciłem śruba aż zapali i zaskoczył. Zgasiłem go kilka razy i odpaliłem bez problemu przejechałem kilka kilometrów, postał kilka godzin i nie zapalił. Próbowałem ustawić gaźnik jeszcze raz tak samo jak poprzednio ale lipa.

Zdjęcie profilowe Xr3ix
    Xr3ix
    Użytkownik

hehe mialem ten sam problem i pomeczylem sie troche i jest ok probuj ale napewno musi byc rozgrzany silnik nie zawsze odrazu ssanie zalapuje rozgrzej silnik i dopiero reguluj

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    92krystian
    Użytkownik

dzięki jak przyprowadzę skuter to się pobawię:D

Zdjęcie profilowe Patrykk
    Patrykk
    Użytkownik

Może to nie tylko wina gaźnika ?.
    Brudne filtry etc ?.
    Może poprostu już dosyć słaba kompresja?.
    Zawory ?.

92krystian
    Użytkownik

Filtr powietrza był z tydzień temu wyczyszczony. Co do zaworów to nie wiem, jak to można sprawdzić? Ale raczej nie bo jak już odpali to działa bardzo dobrze.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Patrykk
    Patrykk
    Użytkownik

Kompresja ?.
    Jeżeli silnik jest ciepły, to tłok jest odrobinkę ‚większy’ i dobrze łapie , a jak zimny ma problem z odpalaniem .

92krystian
    Użytkownik

Raczej to nie to bo jak już odpali i trochę pojeżdżę i się rozgrzeje następnie go zgaszę to i tak nie odpali nawet po kilku sekundach od wyłączenia:/ Problem jest w tym że on z trudem odpala na zimno a jak jest rozgrzany to już nie zaskakuje wo gule.

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

92krystian wrote:

Raczej to nie to bo jak już odpali i trochę pojeżdżę i się rozgrzeje następnie go zgaszę to i tak nie odpali nawet po kilku sekundach od wyłączenia:/ Problem jest w tym że on z trudem odpala na zimno a jak jest rozgrzany to już nie zaskakuje wo gule.

Zawory

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    92krystian
    Użytkownik

ok ale jak go wyregulowałem to zapalał przez jakiś czas bez problemu(do póki się nie rozgrzał). jak to zawory to co można z nimi zrobić? spróbuje go jeszcze wyregulować na ciepło bo ostatnio było na zimno.

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Jeśli nie wiesz jak wyregulować zawory to lepiej poproś o pomoc mechanika:( To niestety wyższa szkoła jazdy. Sam tego nie potrafiłbym zrobić. To tak na pocieszenie.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 32 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie