Problem zipp vapor 4t

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    marci
    Uczestnik

Witam.
    Otóż mój problem polega na tym że mój skuter dawniej jeździł tak około 50km/h ale zauważyłem że jest mało paliwa więc dolałem. Dodatkowo zakupiłem gumę wlotu powietrza.No więc jak dzisiaj dolałem paliwa i wyjechałem z garażu to skuter jedzie tylko 35/40 km/h co mogło się stać skuter jest prawie cały czas na chodzie. Dodam jeszcze że po odpaleniu normalnie chodzi i wchodzi na obroty tylko jakoś powoli jedzie. Liczę na odpowiedź pozdrawiam. 🙂

Wombat
    Moderator

która gume wlotu powietrza? co masz na myśli?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

marci
    Uczestnik

przy filtrze powietrza

J23
    Uczestnik

O Matko! Kolega Wombat jeszcze walczy z wiatrakami?!:-) Jak widzę portal ma poważniejsze aspiracje, ale gimbazowe forum pozostało, z pytaniami raczej dla wróżbity Macieja 🙂

Wombat
    Moderator

nie walcze. edukuje jak się z sensem wysłowić tak żeby inni mieli szanse pomóc 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button