Problem ZIPP TOROS F16

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Problem ZIPP TOROS F16

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 13 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe xxxdaniodzxxx
    xxxdaniodzxxx
    Użytkownik

Mam problem ;/ jak wyłączyć to że jak skuter stoi na bocznej stupce ( z lewej strony skutera ) i nie zapali, a jak skuter jest zapalony i się weźmie na tą boczną stupkę to zgaśnie.
    Wyciągnełem z kostki kabel (w nim są 3 żyły w tym jedna zielona) to wszystko ok nie gaśnie jak wezmę na boczną stupkę, ale nie działa starter ;/ zapala tylko na kopkę. Co mam robić? może tam tylko jedną żyłę się odcina ? Jest to dla mnie bardzo ważne, bardzo proszę o pomoc. MAM SKUTER ZIPP TOROS F16.

Zdjęcie profilowe andrzej2310
    andrzej2310
    Użytkownik

Odłącz kostkę, jak masz trzy kable to dwa jednakowego koloru skręć razem a ten trzeci zaizoluj.

Honda PCX 125.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe xxxdaniodzxxx
    xxxdaniodzxxx
    Użytkownik

Andrzej to napewno zadziała ?? Bo nie chcę sobię rozp******** skutera.

Zdjęcie profilowe andrzej2310
    andrzej2310
    Użytkownik

Tak miałem w skuterze Romet, i z tego co sie dowiadywałem to dwa jednakowe razem trzeci zaizolować, ja miałem dwa zielone i czarny,

Honda PCX 125.
    Zdjęcie profilowe misior41
    misior41
    Użytkownik

Witam, dzisiaj przywieźli mi odrzutowiec F16 Toros, z real-a,zalałem paliwko do max, potem nastąpił czas próby.I tak: bardzo niskie obroty na biegu jałowym – po pierwszych 3 km prawie gaśnie, natomiast zapalić go jak jest ciepły po przejechaniu tego dystansu-to porażka,zapala ale po pięciokrotnej próbie czy to normalne ?Pozdrawiam wszystkich …

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Regulacja gaźnika się kłania.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    misior41
    Użytkownik

To nie dobrze , bo jeszcze nawet nie zarejestrowałem, do serwisu 20 km,trzeba się raczej samemu męczyć, a czy wystarczy podkręcić obroty,w ramach regulacji?Może by nie gasł na postoju,ale czy pomoże to w odpalaniu-nie sądzę.

Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

misior41 napisał:

To nie dobrze , bo jeszcze nawet nie zarejestrowałem, do serwisu 20 km,trzeba się raczej samemu męczyć, a czy wystarczy podkręcić obroty,w ramach regulacji?Może by nie gasł na postoju,ale czy pomoże to w odpalaniu-nie sądzę.

Regulacje są dwie, jedna to mieszanie powietrze/benzyna w odpowiednich proporcjach a drugie do regulacja obrotów silnika.

misior41
    Użytkownik

Może spróbuję wpierw podwyższyć obroty, żeby nie gasł na wolnych obrotach. Natomiast chcąc ruszyć z miejsca , to trzeba manetką dość się napracować,czyli nie wchodzi na obroty płynnie.
    Myślę że nie obejdzie się bez mechaniora…

Zdjęcie profilowe monterglass
    monterglass
    Użytkownik

misior41 miałem taki sam problem w moim torosie gp 500 ale zlałem syf paliwko, nalałem nowe i wyregulowałem gażnik zgodnie ze wskazówkami znalezionymi w skuterowo.com i jak ręką odjął.Moja maszyna też czeka na zarejestrowanie ale to kwestia dni i zaczynam sezon.Pozdro!!!

monterglass
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie