problem ze światłem stopu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery problem ze światłem stopu

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe KrzysiekP KrzysiekP 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe wodka85
    wodka85
    Użytkownik

siemka
    byłem dzisiaj na obowiązkowym przegladzie technicznym i niestety oblałem bo cały czas pali mi się swiatło stopu. Umówili mnie na naprawe na nastepny tydzien i pojechałem do domu gdzie odkryłem że owe swiatło pali się cały czas ponieważ klamka tylniego hamulca nie odbija do końca , czy ktos podpowie jak mogę sam usunąć tą usterke bo nie chce placić dziesiątki funtów za coś co mogę sam usunąc . Dzieki i pozdrawiam

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

z tylu masz hamulec ‚bebnowy’? jezeli tak to sprezynke wymien

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    wodka85
    Użytkownik

tak mam hamulec bębnowy , a gdzie ta spręzynka jest? nie jestem znawcą skuterów 😉

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Na lince hamulcowej przy kole.

DooOminO
    Użytkownik

Przy tylnim kole tam gdzie mozna naciagnac linke (poszukam zdjecia jak znajde to podesle)

@ znalazlem prosze

http://foto.scigacz.pl/cache/imgs/_w750/gallery/skutery/e_max_kontra_Yamaha_Neos/hamulec_bebnowy_neos4_yamaha_skuter_test_mg_0205.jpg

widzisz ta sprezynke koło koła?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    wodka85
    Użytkownik

widze widze , ostatnio podkrecalem tą srubke bo mi slabo hamował , dzieki za pomoc , zobacze jutro bo dziś deszcz pada i jak coś dam znać 🙂

wodka85
    Użytkownik

nie wytrzymałem i mimo deszczu poszedłem oblukać , u mnie nie ma takiej spreżynki tylko jest czarna guma na całej długości zamiast niej , nie ważne ale wziełem jeszcze tą śrubke podkręciłem i teraz niemal że lepiej hamuje to jeszcze odbija prawie że do konca i światlo stopu gaśnie także pojechałem jeszcze raz na MOT i koleś przy mnie oblukał skuter w minute i wydał potrzebny papier na następny rok 🙂

DooOminO
    Użytkownik

Guma jest a sprężynki nie ma? Musisz kupić tą sprężynke.

Zdjęcie profilowe KrzysiekP
    KrzysiekP
    Użytkownik

czyli klamka nie odsuwała się do końca na „pierwotne” miejsce wiec stycznik wykazywał jakbyś miał naciśnięty hamulec a jeśli masz w skuterze pozycyjne co jest często montowane to nawet przy nie włączonym silniku z tylu będzie świeciło światło stopu i z przodu żarówka lub nawet dwie małe

KrzysiekP
    Forum Śląskiej Grupy Motorowerowej – http://www.lonelywolves.cba.pl

Moje Gadu-Gadu
    [/img]http://www.motostat.pl/user_images/23496/icon3.png[/img]
    http://www.ermail.pl/klik/Vn9UZGEN

wodka85
    Użytkownik
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie