Problem ze światłami w router metro city

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem ze światłami w router metro city

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe picasso4ever picasso4ever 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #124553 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe qba123
  qba123
  Użytkownik
  • Postów: 9

  Witam serdecznie. Ostatnio pojawił się u mnie problem ze światłami. Mianowicie jadąc na krótką przejażdżkę zauważyłem, ze mam odwrotna kolejność świateł w skuterze. Kiedy przełącznik był ustawiony na światła krótkie świeciły światła długie, a kiedy na długie świeciły światła krótkie. Potem zrobiłem sobie krótką przerwę w jeżdzie.
  W drodze powrotnej dalej była zmieniona kolejność świateł na przełaczniku, ale dodatkowo nie świeciły światła mijania (świeciły światła postojowe). W czym może tkwić problem. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

  #124922 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe picasso4ever
  picasso4ever
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Też mam Metro City, muszę przyznać że po kupnie skutera bardzo szybko przepaliły mi się żarówki – pozycyjna i główna przednia. Pozycyjną olałem, ale główną wymieniłem… niestety zależnie od kaprysu światła robią dyskotekę, raz jadę na długich raz na krótkich i tak co chwila… doraźnie znalazłem na to patent… przytrzymać chwilę włącznik na chwilowym doświetlaniu drogi. Wiem jednak że to nie rozwiązanie problemu 🙂 przy okazji pochwalę się jeszcze że prędkościomierz i licznik odmówiły współpracy po 239km. na początku były cyrki ale obeszło się bez serwisu. pozdrawiam.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Problem ze światłami w router metro city
Informacje o Tobie: