Problem ze światłami w router metro city

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem ze światłami w router metro city

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe picasso4ever picasso4ever 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe qba123
    qba123
    Użytkownik

Witam serdecznie. Ostatnio pojawił się u mnie problem ze światłami. Mianowicie jadąc na krótką przejażdżkę zauważyłem, ze mam odwrotna kolejność świateł w skuterze. Kiedy przełącznik był ustawiony na światła krótkie świeciły światła długie, a kiedy na długie świeciły światła krótkie. Potem zrobiłem sobie krótką przerwę w jeżdzie.
    W drodze powrotnej dalej była zmieniona kolejność świateł na przełaczniku, ale dodatkowo nie świeciły światła mijania (świeciły światła postojowe). W czym może tkwić problem. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Zdjęcie profilowe picasso4ever
    picasso4ever
    Użytkownik

Też mam Metro City, muszę przyznać że po kupnie skutera bardzo szybko przepaliły mi się żarówki – pozycyjna i główna przednia. Pozycyjną olałem, ale główną wymieniłem… niestety zależnie od kaprysu światła robią dyskotekę, raz jadę na długich raz na krótkich i tak co chwila… doraźnie znalazłem na to patent… przytrzymać chwilę włącznik na chwilowym doświetlaniu drogi. Wiem jednak że to nie rozwiązanie problemu 🙂 przy okazji pochwalę się jeszcze że prędkościomierz i licznik odmówiły współpracy po 239km. na początku były cyrki ale obeszło się bez serwisu. pozdrawiam.

Czytaj
    REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie