Problem ze światłami…

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Problem ze światłami…

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dodge dodge 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dodge
    dodge
    Użytkownik

Cześć !,

Mam do was pytanie moja maszynka to Romet Router Pluss 50,i nagle przestały mi świecić światła mijania.
    przednie, i myślałem że to tylko żarówka, a sprawdziłem i tylnie też nie działa a gdy przełączyłem na drogowe to świeci normalnie tylne… i przednie też oczywiście, ale długie ;/

I moje pytanie brzmi.. Czy ma cię pomysł o co chodzi ? i Jak to naprawić ?

Bo przecież nie mogę jeźdźić rażąc innych kierowców

Pozdrawiam

->Kymco Super 8 2T
    LwG!
    Zdjęcie profilowe madridista
    madridista
    Użytkownik

Mam ten sam skuter i miałem podobny problem tylko, że mi nie chciały świecić długie światła.W kloszu przedniej lampy przy żarówce zsunęła mi się blaszka dzięki czemu świeciły mi tylko mijania.Wystarczy ją wyprostować.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe dodge
    dodge
    Użytkownik

madridista napisał:

Mam ten sam skuter i miałem podobny problem tylko, że mi nie chciały świecić długie światła.W kloszu przedniej lampy przy żarówce zsunęła mi się blaszka dzięki czemu świeciły mi tylko mijania.Wystarczy ją wyprostować.

Ale wtedy tylnie też nie świeciły ?
    Jak się dostać do tego klosza ?

->Kymco Super 8 2T
    LwG!
    Zdjęcie profilowe madridista
    madridista
    Użytkownik

Tylne świeciły.Dostaniesz się do niego zdejmując plastik przedniego reflektora.

Zdjęcie profilowe dodge
    dodge
    Użytkownik

Spróbuje, zobaczę jakie są efekty i napiszę tu…

->Kymco Super 8 2T
    LwG!

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie