Peugeot Elystar – problem ze światłami.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Peugeot Elystar – problem ze światłami.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe degename degename 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe trucker8715
    trucker8715
    Użytkownik

Witam. Od kiedy kupiłem używanego Peugeota Elystar, nie działają w nim dwa halogeny, pomiędzy lampa główna a kierunkowskazami. Podejrzewam ze to wina bezpieczników bądź samych żarówek, jednak mało prawdopodobne aby spaliły się dwie na raz w tym samym położeniu. Wiecie może jak prezentuje sie sprawa bezpieczników w skuterze?czy jest tam jeden odpowiadający za wszystko czy jak w samochodzie, czyli kilka? Ja znalazem tylko jeden obok akumulatora.

Zdjęcie profilowe pioneerq
    pioneerq
    Użytkownik

A sprawdzałes czy na innych zarówkach działa lub dochodzi prąd?

Generic Xor 2t 50cc

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe trucker8715
    trucker8715
    Użytkownik

Nie, na innych te z nie działa…

Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Niektóre skutery (zwłaszcza ściągane z Francji) mają ciekawą cechę – światła postojowe (z przodu) wyłączają się gdy włączysz światło mijania. Dlatego ich użytkownicy nie przejmują się nimi i nie wymieniają ich. Sprawdź wszystkie kostki i połączenia oraz same żarówki. Myślę jednak że w skuterze tej klasy instalacja elektryczna jest wykonana na odpowiednim poziomie i ciężko będzie do wszystkiego dojść. Mimo to musisz sprawdzić to.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie