Problem Ze Stacyjką

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem Ze Stacyjką

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Ostatnio walnełem w słup amorkiem :-/ z 40km/h pogiełymi się amorki ,sztyca i chyba felga … i jakoś stacyjka mi opadła trochę w doł 🙄 nie wiecie co moze byc powodem ??
    I czy da się to jakos naprawić ?? Żeby była równa z plastikiem ??

Anonimowy

jeżeli wyprostujesz ramę to stacyjka będzie równo z plastikiem.

Anonimowy

Marcel1011 ja na twoim miejscu najpierw martwiłbym się o amor i fele a jak już będzie ok to zobaczysz co jest nie tak z tą stacyjką.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Anonimowy

Amorki , Sztyca Juz jest tylkko Załozyć 😀 BALU A To Mogło Byc Od Ramy a od niczego innego … A jak Ją Naprostować?? Normalnie Młotkiem Postukać??

Anonimowy

Samochody się naciąga, ale ze skuterami to nie wiem czy się da bo jest chyba zbyt słaba rama . Niech inny się wypowiedzą .

Anonimowy

rame na pewno da się wyprostować tylko dokładnie nie wiem jak
    młotkiem nie pukaj bo tylko ją powgniatasz
    jeśli dobrze myśle to ramy w skuterach też się prostuje przez rozciąganie więc sam raczej tego nie zrobisz bo jeszcze gorzej narobisz
    lepiej podjedź do jakiegoś mechanika i się popytaj

Anonimowy

Tu się zgodzę z przedmówcą. Ramy w skuterach prostuje się poprzez naciąganie. Wiem, bo robiłem coś takiego(za pomocą pasów do mocowania ładunków i kawałka rurki 😛 ) i skuter jeszcze się trzyma 😀

P.S. nie robiłem tego w swoim skuterze

Anonimowy

Ja porstowałem rame sam i jednak nie polecam robić tego samemu…Do tego typu skuterków bez problemu kupisz np. na allegro tanio rame prostą używke

Anonimowy

ta kupisz ramę używkę a papiery?

Anonimowy

ramę z papierami!!

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie