Problem ze sqtsem :(

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem ze sqtsem :(

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #274353 Odpowiedź

Anonimowy

Witam na forum :). Ma problem ze swoim skuterem Gateway’em Fighter’em 50, mianowicie dostaje muła po 30 km/h, po prostu spada z obrotów, ale powoli się rozpędza. Gdy już przekroczę 55 km/h to już jest lepiej. Problem jest w tym, że pod górkę jest słaby pod niektóre górki podje?d?a nawet 20 :/. Tak jest od nowego. Może to był coś mechanicznego, czy też ten skuter po prostu taki jest. Czy ktoś miał taki skuter i też tak miał?. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

P. S Nie wiem czy w dobrym dziale umieściłem. Jeśli coś jest nie tak to proszę o przeniesienie.

#274354 Odpowiedź

Anonimowy

W dziale serwis powinno był. Ja myśle ze to wina regulacji, moj brat mial chinola i on do 40 dosc szybko a od 40 do 50 m??. owszem jest takki moment w sqterze ze on schodzi z obrotów – przelozenie się zmienia ale on nie powinen trwał25km/h

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #274355 Odpowiedź

Anonimowy

Szukażem obejrzażem wszystkie tematy dotyczłce muła i ?cięgania blokad i nic nie było zwiżzane z tym co ja mam. Może po prostu ten skuter to gówno.

P. S on na prostej jedzie dobrze tylko pod górke tak słabo ciągnie

Przenosze do działu serwis Hokster

#274356 Odpowiedź

Anonimowy

a może się pas ślizgać? daj do serwisu i powiedz co ci się dzieje… btw. spora ta góraż 😀

#274357 Odpowiedź

Anonimowy

wraźnie nie duże te góry a w serwisie mówił, żeby założy 70ccm3, a jak go założę to ten chinol mi się rozleci. A pasek się ślizgać kupiłem nowy i trochę pojeździłem, zaczął się znowu ślizgać i p?k?. Teraz mam ten stary. Było dobrze i po 100 km zaczął się ślizgać, niektórzy mówił, że to nie przez pasek. Czy może tak był, że przez to tak sąabnie?? A te górki wcale nie są duże. Jeden mój kumpel ma Rometa 4T i on tam sobie jedzie na 2/4 gazu 40km/h, więc te górki na pewno nie są duże.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #274358 Odpowiedź

Anonimowy

weź wyp.. tego skuta :mrgreen: i zabierz koledze rometa :mrgreen: a tak serio to ten sewis jakiśdziki… pierwsze słysze żeby radzili jakiśtuning, co do paska to nie wiem dlaczego może się ślizgać

#274359 Odpowiedź

Anonimowy

Ja wątpie w to, że to przez pasek bo jak jadł pod górę to inne sqtsy nabierają obrotów a on ciągle jedzie na tych samych. jakby coś blokoważo wejście na szybsze obroty. Tylko przy starcie wchodzi na 7000 i jak jadł 60 to na 6500 a tak to na 5000. I tak na tych 5000 jedzie pod górę i zwalnia zamiast wejść na wyższe obroty. POzdro Chyba będą se jakąś Yamahe Aerox kupić 😛

#274360 Odpowiedź

Anonimowy

Sprawdź stan wariatora. Ja też mam mniej więcej to co Ty tylko jestem w o tyle lepsze sytuacji że mam 2T no i spada z obrotów dopiero przy 60km/h. Patrzyżem do waria i na talerzu zamiast g?adkiego mam takie schody (oczywiście wyolbrzymiżem to aby każdy wiedzial o co chodzi)

#274361 Odpowiedź

Anonimowy

Wario jest dobre bo niedawno było sprawdzane. Zresztą do nowego skutera by nie wk?adali zżego. A on mi z obrotów spada po 35 a ro?nie po 55 tylko pod górkę jakby se nie mógł wyższych obrotów daż

#274362 Odpowiedź

Anonimowy

Miałem podobny problem po wymianie paska. Dażem lżejsze rolki (5.1g) i jest dużo lepiej.

PC

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
Odpowiedz do: Problem ze sqtsem :(
Informacje o Tobie: