Problem ze sprzeglem/Jet force 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem ze sprzeglem/Jet force 50

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 10 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #676082 Odpowiedź

Bartek Gaj
    Użytkownik

Witam, moim problem jest to że sprzeglo slizga się, mało co łapie dzwonu. Pod górkę trudno jest podjechać i wydaje dźwięk jakby coś się slizgalo(zazwyczaj jak jade pod górkę jedzie na małych obrotach i wyjdaje ten dźwięk ale czasem wchodzi na obroty trochę się rozpedza i znów to samo, i tak cały czas ) . Czym może być to spowodowane?
    Odkrecilem sprzeglo i zobaczyłem że nir jest przypalone całe sprzeglo tylko kraj/brzeg(okladziny sprzegla są białe). To znaczy że sprzeglo nie łapie dzwona calą powierzchnią? Proszę o pomoc

#676084 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zacinają sie szczęki na sprężynach lub zawiasach

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #676086 Odpowiedź

Bartek Gaj
    Użytkownik

Ale na okladzinach jest przypalona mała częsc okladzin więc sprzeglo calą powierzchnią
    nie chwyta dzwonu, jakby sprzeglo chwytalo prawie calą powierzchnią to bylyby prawie całe czarne. Co może powodować że sprzeglo nie chwyta calą powierzchnią dzwonu?

#676087 Odpowiedź

Bartek Gaj
    Użytkownik

https://youtu.be/c_7bqsL-0yE ja mam takie sprzeglo ale na tym filmie okladziny są prawie całe spalone co swiadczy o tym że łapie prawie calą powierzchnią dzwonu a moje są tylko malo co spalone.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 10 miesiące, 1 tygodni temu przez  Bartek Gaj.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 10 miesiące, 1 tygodni temu przez  Bartek Gaj.
    #676089 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak jest mało zuzyte to nigdy nie chwyta całą powierzchnia

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#676108 Odpowiedź

Bartek Gaj
    Użytkownik

Już jest przejechane 500km albo wiecej. To co mam zrobić ? Z tymi okladzin Ami? Tam gdzie jest przypalone trochę przetrzeć papierem sciernym?

#676110 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak jestes sobie w stanie równo przetrzeć wszystkie to możesz przetrzeć.
    A co do przyczyn to może byc kilka – możesz masz dobrane sprezynki że przy twoim stylu jazdy często jedziesz na „półsprzęgle”.. czyli masz takie obroty że ono jest na granicy otwarcia. A może jest uszkodzone.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Problem ze sprzeglem/Jet force 50
Informacje o Tobie: