PROBLEM ZE SKUTEREM PODCZAS JAZDY POMOCY!

Witam, Mam problem z 4T.. A mianowicie podczas jazdy skuter przestaje reagować na gaz.. silnik chodzi do momentu zatrzymania, gdy już się zatrzyma gaśnie i ciężko odpalić z kilka minut trzeba odczekać.. do tego mryga mi czerwona kontrolka security (BEZPIECZEŃSTWO) wymieniłem ostatnio, zaworek paliwa, filtr powietrza, filtr paliwa, świece.

To dobrze że wszyscy wiemy jaki to skuter. Na pewno ktoś pomoże.

Masz immobilizer?

Kingway Condor 4T, nie nie ma immobilajzera.

ale kontrolka sobie miga zawsze czy dopiero jak sie tak zaczyna dziać z silnikiem?

Bo pierwszy objaw przypomina albo puchnięcie tłoka (jak sie przestudzi z 5 minut to rusza) albo zalewanie paliwem ew. odcinanie paliwa

Ale jeżeli m to związek z kontrolką security to znaczy że masz w nim alarm i coś go wzbudza.

kontrolka mryga po przekręceniu stacyjki wystarczy że nim bójne odrazu mryga. jak zgaśnie on delikatnie zaskakuje ale nie mozę jak zaskoczy zgaśnie i znów trzeba tak za 4 razem zapali

zobacz co jest podpięte pod tą kontrolke

Dobra, z gaśnięciem ogarnięte, dysza wolnych obrotów zresztą cała komora pływakowa była zawalona jakimś syfem, wyczyściłem i jest okey ;)Ale ta kontrolka dalej mryga... Ta kontrolka mryga gdy się nim buja i zbiornik paliwa jest w pół napełniony gdy jest pełny na ful nie mryga, nie ogarniam tego..