Problem ze skuterem po wjechaniu w dziure

Jadąc w miescie wjechałem w dziurę(oboma kołami) (wmiare głęboka), skuter podskoczył i wydaje mi się że wykrzywiłem tylną felge. Od tego czasu wydaje mi się że skuter przy jeździe porusza sie prawo-lewo(nie odchyla się dużo ale z duża częstotliwością). Gdy postawilem skuter na nuszce i obciazylem przednie koło, po włączeniu silnika wydawało mi się że tylnie koło porusze sie na boki (ósemkuje). Może problem również tkwi w przednim kole bo czasem przy małych prędkościach czuje jak skuter próbuje sam skręcac w prawo i przy skręcaniu czyje nienaturalny opór. Czy mam udac się do serwisu? Co robic? Skuter Romet 727 premium 12

Przepraszam z ortgorafie i za wszelkie porady bardzo dziękuje!

Czy można się ubiegac o zapłate za ewentualną naprawę z gwarancji?(skuter mam dopiero od września)

Wątpię by to na gwarancji uznali. Jak felga jest krzywa to należy ją wymienić na nową.

No dobra, ale czy dopuszczalne jest minimalne poruszanie się koła na boki?

Przedewszystkim czy mogę z tym jeździc czy grozi to większą usterką?

Jak się koło na boki rusza to walnięte są łożyska. A tego bym nie bagatelizował, bo się może nie ciekawie skończyć...

jle w przybliżeniu mogą kosztowac nowe łożyska i cała ta naprawa?

średnio 20 zł/szt a naprawa to zależy od serwisu... W 200 zł się powinno wyrobić, zależy czy łożysko z tyłu czy z przodu

z tyłu to drożej wyjdzie....?

trzeba całą przekładnię rozebrać... tłumik zdjąć itd