problem ze skuterem keeway ry8 2T dusi się i strzela z wydechu

mam problem ze skuterem 2T keeway ry8 a więc gdy się rozpędzam wszystko jest ok nie dusi się ani nic a gdy jadę na dużych obrotach na całym gazie to to wszystko jest ok ale gdy tylko trochę popuszczę manetkę zaczyna cię dusić i strzela z tłumika dzieje się to tylko na wysokich obrotach gdy jadę 20 na 1/3 manetki jest ok . gaźnik czyściłem filtr też nie wiem co jest przyczyną pomożecie

Według mnie skoro po puszczeniu manetki skuter się dusi to tak jakby spalanie było nierównomierne. Zalecałbym sprawdzić uszczelki głowicy i tłumika czy wszystko jest szczelne bo może łapać lewe powietrze. A gaźnik jest wyregulowany?

tak gażnik jest wyregulowany dodam że niedawno robiłem remont zmieniałem cylinder i sprawdzałem różne taki i nie wymieniłem uszczelki pod głowicą czy to może być przyczyną

tak, to może być przyczyna lub jedna z przyczyn. chyba że inne różne takie też nie są do końca zgodnie z regułami sztuki zrobione

co masz na myśli jakieś uszczelki jak tak to gdzie

nie wiem co mam na myśli bo nie wiem co ty masz na myśli pisząc ^różne takie^. ale jeżeli robiłes je z podobną znajomością tematu i starannością to jest możliwe że jest takich fakapów więcej

znalazł się specjalista

Ha, ha, ha :-)))

HAHAHAHH

ktoś jeszcze zna mógłby mi pomóc

człowieku nie zawracaj dupy. nikt nie wie gdzie wsadziłeś ręce i na ile dobrze to poskładałeś i z czego.
Jak silnik niedomaga to się mu robi diagnostyke a nie zgadywanke przez internet. Przerywanie to albo traci iskre, albo traci kompresje albo go zalewa... albo jeszcze kilka innych powodów. To niby jak ci bardziej pomóc? Podjechać i przytulić?

Bingo! Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Przytulania;))) Tuuuliiimyyy!;)))))

Międzynarodowy dzień przytulania z bani pod hasłem: ogarnij sie!

No...! Mam nadzieję, że to nie do mnie...! Hahaha;))))))))

a też sobie tam ^różne takie^ zmieniasz i chcesz żeby zgadli co popsułaś?

No wiesz... ja nic nie psuję , to i zgadywanek nie ma;)))
U mnie wszystko samo się psuje;) a jak sama nie naprawię to się mechanik męczy;)))