problem ze skuterem , Keeway Ry 8 2T

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery problem ze skuterem , Keeway Ry 8 2T

Ten temat zawiera 24 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #295651 Odpowiedź

radek12233
    Użytkownik

Witam . tak jak w temacie mam problem z moim skuterem . Jest to skuter keeway ry 8 2T . Problem wygląda następująco . Pewnego dnia pojechałem na przejarzdzkę w pewnym momencie odczułem ze skuter staje się wolniejszy . wcześniej v-max był 65 70 teraz 35 km/h myślałem ze to jest wina sprzęgła kupiłem nowe lecz to nic nie dało . potem zdjąłem cylinder i zobaczyłem ze jest trochę przytarty więc kupiłem nowy airsal 50 lecz to też nic nie dało puźniej kupiłem zapłon bo nagle stracił iskrę . Po wymianie zapłonu iskra jest ale znowu jest to samo co przedtem wymieniłem świece , bez zmian dodam też to że przedtem jeździłem na rolkach 7,5 g i było wszystko dobrze teraz mam je . zmieniłem je na 3,5 i 9 g lecz to było to samo 35 km/h na najwyższych obrotach czyściłem też gaźnik i filtry lecz bez rezultatu proszę was o pomoc z góry dziękuje . Pozdrawiam

#295655 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Masz zasrany wydech:)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #295657 Odpowiedź

radek12233
    Użytkownik

gdy zdejmę wydech jest to samo 🙂

#295658 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a jakie obroty kręci silnik?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #295659 Odpowiedź

radek12233
    Użytkownik

mam elektroniczny licznik i pokazuje ok 7000-9000

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #295662 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to jeżeli ci kręci 9000 obr a jedzie 35 km/h to albo ci się ślizga sprzęgło albo masz kompletnie rozregulowany napęd.
    Flamaster, kreska na wario, jazda – i patrzysz ile kreski starło. Jeżeli prawie całą to ślizga się sprzęgło/pasek. Jeżeli nie – to reguluj rolkami

#295663 Odpowiedź

radek12233
    Użytkownik

ale jak wyregulować ten napend ?

#295667 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    #295671 Odpowiedź

radek12233
    Użytkownik

do 2 T a nie 4 T

#295672 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może sprawdź linka którego dałem.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)
Odpowiedz do: problem ze skuterem , Keeway Ry 8 2T
Informacje o Tobie: