Problem ze skuterem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem ze skuterem

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dobbe dobbe 2 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dobbe
    dobbe
    Użytkownik

Witam. Mam problem ze skuterem zimny nie chce zapalic trzeba pare razy kopnąć zapali dodam gazu zgaśnie i za którymś razem załapie i można jechać i przy 75 km/ zaczyna czasami przerywać wymieniłem swiece bo na starej pod koniec dalo się jechać tylko 30 km/h i tak przerywało. Po wymianie było ok i po 2 dniach dalej to samo przy 75 km/h przerywa :/.

• Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 2 miesiące temu przezZdjęcie profilowe dobbe dobbe.
    dobbbe
    • Ten temat został zmodyfikowany2 lata, 2 miesiące temu przezZdjęcie profilowe dobbe dobbe.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

regulacja gaźnika, może zaworów jak masz. standardowo to jest tajemnica co to za sprzęt. tak żeby łatwiej było pomagać.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Wygląda na to jakby dostawał za mało paliwa😉 Jeśli to 4t to spróbuj odkręcić dekielek gaznika i przesunąć segerek na iglicy 😉No a potem mieszanka , dysza itp 😊

Gerard Furmanek
    Zdjęcie profilowe dobbe
    dobbe
    Użytkownik

to jest aprilia Sonic lc 2t

dobbbe
    Zdjęcie profilowe barnabeusz
    barnabeusz
    Użytkownik

Coś z gaźnikiem musi być. Jak się znasz, to rozbierz i przepatrz. Podejrzewam, że jakaś pierdoła pewnie, ale trzeba zbadać krok po kroku.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe dobbe
    dobbe
    Użytkownik

a jeszcze jak jade z górki 80 to mi gaśnie spadada prędkość do 70 i dalej jedzie :/

dobbbe
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Popatrz czy masz zdjęte WSZYSTKIE blokady 😉

Gerard Furmanek
    Zdjęcie profilowe dobbe
    dobbe
    Użytkownik

mam wszystkie zdjete czasami leci ponad 80 i nic mu nie jest. Z górki jak jest szybkie przyśpieszenie to gasnie predkość spadnie i załapuje dalej.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 2 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe dobbe dobbe.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 2 lata, 2 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe dobbe dobbe.
    dobbbe
    Zdjęcie profilowe dobbe
    dobbe
    Użytkownik

Np rano jade do pracy to leci 8 dych ponad jak wieczorem wracam to go przy 70-75 dławi albo odwrotnie rano go dławi wieczorem ok nie wiem od czego to zależy i jeszcze obczaiłem że fajka lekko kopie.

dobbbe
    Zdjęcie profilowe dobbe
    dobbe
    Użytkownik

Problemem była fajka wymieniłem fajke i wszystko jest ok :D:D

dobbbe
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie