problem ze światłami ;/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) problem ze światłami ;/

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam mam taki problem jak włączam światła to świeci się tylko lewa lampa zawsze się świeciły obie i obie żarówki są dobre a jak chcę długie włączyć to nawet kontrolka przy zegarach mi się nie świeci i powoli się zapalają i są bardzo słąbe ;/ zamieszczam tu filmik żeby można było mi pomóc 😉

LINK do Filmu

pozdrawiam

Anonimowy

na moje to coś z elektryką posprawdzaj czy wszystkie kable są połączone a w kosteczki możesz psiknąć WD40

Będzie warn jak ktoś mi napiszę to samo innymi słowami!!/siwy_fact

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Sprawdź regulator napięcia ,w swoim chińskim 4t to też taki miałem .

Anonimowy

to może być najzwyklejszy problem z żarówka proszę nie gadać jak by była dupnięta , to by w ogóle nie świeciła , daj nową żarówkę i będzie myślę po kłopocie, ja miałem kiedyś tak że kierunek mi wysiadł , jakiś czas jeździłem bez , a potem całą elektryka zaczęła wariować , wsadziłem nową żaróweczkę i był gicior

Anonimowy

regulator napięcia sprawdzałem już wcześniej ale to nie to

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Może to wina alternatora,to wygląda tak jakby się coś z nim spieprzyło i za mały prąd daje, dlatego tylko jedna lampa świeci.Chyba, że światła masz z akumulatora, to go naładuj albo wymień.Sprawdź jeszcze czy zwarcia nigdzie nie ma na kablach.

Anonimowy

nie alternator tylko pradnica 😉 i nie mogle by się zdupac bo by także iskry nie bylo. gdzieś masz zwarcie przez co jest za duży spadek napięcia

Anonimowy

Adverion napisał:

a w kosteczki możesz psiknąć WD40

ehm… Ty się dobrze czujeszł WD40 ma właściwości smarujące, a nie przewodzące prąd! Jak już to można scyzorykiem(czy czymś) grzebnąć w kostkach zeskrobując osad.

Spradź kable przy lampie, kontrolce i akumulatorze. lekko przeskrob styki, bo wychodzi na to, że nie łączy poprostu 😉

Anonimowy

Witam mam podony problem tyle że u mnie nie świeci tylnia lampa lecz stop swieci ,nie swieca postojowki a lampa drogowa i dlugie świecą oraz podświetlenie licznika nie świeci (lecz już go nie mam). Aha i żarówke tylniej lampy wymieniłem i nic;/

Anonimowy

Dywersant, ale ma też właściwości czyszczące;)

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie