Problem z zaciskiem hamulca

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Problem z zaciskiem hamulca

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kuba90876 kuba90876 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe benzer
    benzer
    Użytkownik

witam. Od gdy dziś odkręciłem zacisk przedniego hamulca ( długa historia dlaczego odkręciłem ) po kilkukrotnym wciśnięciu dźwigni hamulca klocki sie zablokowały i nie wiem co teraz z tym zrobić. W zdane sposób nie mogę ich rozepchać proszę o szybką odpowiedz.

Zdjęcie profilowe ziomek1
    ziomek1
    Użytkownik

no wylej płyn hamulcowy

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe benzer
    benzer
    Użytkownik

czyli ze co wylac płyn i wtedy ten tłoczek wyjdzie do srodka i puzniej zalac płyn spowrotem i odpowietrzyc ?

Zdjęcie profilowe ziomek1
    ziomek1
    Użytkownik

jak wylejesz płyn to skuter nie będzie miał w ogóle hamowania, to chyba zaciski powinny popuścić

Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Jak wylejesz płyn to potem musisz wcisnąć czymś tłoczki hamulca. Potem składasz, zalewasz płyn i odpowierzasz.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie