Problem z yamahą yzf r125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Problem z yamahą yzf r125

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #627845 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe maniek
    maniek
    Użytkownik

Witam, posiadam yamahę yzf r125.
    Motocyklem nie jeździłem 2 msc był garażowany i padł akumulator, naładowałem go wyczyściłem plastiki.Przed przykręcaniem plastików motocykl normalnie działał lecz gdy wszysto przykręciłem nagle zginęła cała instalacja prócz świateł i startera. Motocykl mogę normalnie odpalić ale działają tylko światła, długie i krótkie nie mam stopu kierunków ani klaksonu. Nawet obrotomierz przestał działać… Bezpieczniki sprawdzałem przepatrzyłem całe okablowanie, nic się nie wypięło…
    Czy ktoś kiedyś spotkał się z czymś takim ? Proszę o pomoc

#627846 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak, jednak coś się wypieło lub przerwało lub przycisnęło plastikiem.
    celował bym w wiązke z zasilaniem która idzie na kierownice albo któryś z przewodów masy

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #627850 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe maniek
    maniek
    Użytkownik

Czyli od nowa wszystko odkręcać? ;/
    A może to być wina akumulatora ?

#627851 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

myślisz że zasila wybiórczo urządzenia wg własnego uznania?
    Bezpieczników nie sprwdza się patrząc na nie tylko robi się to miernikiem uniwersalnym lub próbnikiem z żarówką srawdzając czy jest prąd przed bezpiecznikiem, za bezpiecznikiem i czy dany obwód jest w ogóle zasilany kiedy powinien być zasilany. I tak z każdym obwodem od odbiornika aż do źródła prądu. Wybierz najlepiej dostępny i najkrótszy – może klakson czy coś równie prostego i sprawdzaj na nim.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z yamahą yzf r125
Informacje o Tobie: