Problem z wyregulowaniem skutera

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem z wyregulowaniem skutera

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema
    Mam silnik p/g 2T i mam duży problem z wyregulowaniem gaźnika.
    Silnik albo skacze po obrotach albo gaśnie i w ogóle zachowuje się trochę jakby go zalewało.
    Filtr powietrza mam na razie taki hu….jowy stożek za 30zł i nie wiem czy to nie od tego że ten filtr jest taki szajski.
    Jak wyreguluje skuter tak że w miare wchodzi na obroty to znowu jak mu puszcze manetke to albo nie schodzi do konca z obrotów albo zejdzie i za chwilę rosną mu obroty i nic z tym nie mogę zrobić.
    Czego to jest wina ❓
    Moje podejrzenia to albo filtr powietrza albo dysze.

Planuję kupić ten filtr: http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?products_id=3357&osCsid=ba735c81849048be6c09857aea35dd51

Anonimowy

Raczej regulacja nie odpowiednia,bylo kilka tematow.
    Sprawdz jescze stan swiecy…
    A na starym filtrze jak chodzi(seryjnym)? Bo moze jest za duzy a za mala dysza.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

na seryjnym nie wiem jak chodził bo ja robiłem swapa i oryginalny filtr nie chcial mi wejsc bo wadzil o rame
    a przy stożku jaka dysza powinna być ❓ 70-80 ❓

Anonimowy

A teraz jaka maszł
    Moze wsadzic o 20 wieksza ale musi byc odpowiednia regulacja i zalezy tez jaki stozek.

Anonimowy

Stożek chce kupić ten co podałem w pierwszym poście
    dysze nie wiem jaka mam, silnik mam dopiero tydzień i na razie bawię się w regulacje
    świeca jest dobra iskierka jak marzenie

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

No to zobacz jaka maszy dysze…
    I reguluj kolego, reguluj… 😛

Anonimowy

Skoro da się go wyregulować, a nie spada z obrotów, to sprawdź na wszelki wypadek linkę gazu. Może ciężko chodzi 😀
    W komarecie jeszcze tak miałem…

Anonimowy

kojak666 napisał:

No to zobacz jaka maszy dysze…

Dyszę dzisiaj sprawdze jak będzie czas

jacob555 napisał:

Skoro da się go wyregulować, a nie spada z obrotów, to sprawdź na wszelki wypadek linkę gazu. Może ciężko chodzi 😀

Linka na pewno się nie blokuje bo leciutko chodzi i nie było z nią problemów
    A wyregulować na razie się nie da bo jak mu zakręce do końca powietrze to będzie mulił a jak mu trochę odkręce to znowu na wolnych będzie skakał po obrotach.

Jutro powinien mi przyjść stożek dokupie jeszcze jakiś dysze i dopiero będe regulować.

Anonimowy

Z tego co wiem jest ogólny temat o regulacji, ale w tym nawet mod odpisuje 🙄

Bo myślałem, ze faktycznie ma jakiś problem, a ten nawet dysz jeszcze nie ma… :/ jacob555

Anonimowy

Dzisiaj próbowałem wyregulować gaźnik i już sam nie wiem co z nim jest.
    Dałem dysze 70 stożek Revo-S i dalej nie chce idealnie chodzić.
    Obrotów nie da się wyregulować.
    Jak stoje w miejscu to obroty skaczą mu gdzieś do 4tys jak mu szybko przygazuje i odpuszcze to spadają na 3s i od nowa się podnoszą.

Wiecie co to może być ❓

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie