Problem z wymiana paska

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Problem z wymiana paska

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #276265 Odpowiedź

Anonimowy

witam. mam skutera Moto Zeta Rally50 zerwał mi się pasek a wymieniłem pasek odpala wszystko ładnie pracuje ale koło obraca się wolno (bez gazu), jak by sprzęgło ciąło. nawet słychać dziwne strzelanie w sprzęgle odśrodkowym tylnym. jeżeli możecie to pomóżcie bo ja już nie mam pojęcia co się dzieje w tym skuterze. dzięki góry.

#276266 Odpowiedź

Anonimowy

Jak do kola docisniesz lekko noge to się zatrzyma? Jak tak to jest ok, mozesz ewentualnie obroty zmniejszyć.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #276267 Odpowiedź

Anonimowy

tak, ale kiedy nacisnę hamulec to koło się zatrzymuje i cały silnik przestaje pracować. ps nie zdejmowałem wariatora czy to jest przyczyna że skuter źle pracuje??

#276268 Odpowiedź

Anonimowy

Ale on pracuje dobrze. Jak kolega napisać możesz zmniejszyć obroty jak Ci to przeszkadza.

#276269 Odpowiedź

Anonimowy

Jarek Moto Zeta napisał:

ale kiedy nacisnę hamulec to koło się zatrzymuje i cały silnik przestaje pracować.

Jak po wcisnieciu hamulca ci gasnie to dwon sprzłgla lub/i sprzeglo do wymiany. Posprawdzaj cale sprzeglo. :573: :509:

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#276270 Odpowiedź

Anonimowy

obroty są jak najmniejsze…

#276271 Odpowiedź

Anonimowy

Miałem to samo. Sprzęgło do wymiany, jak po wymiana nic nie da to jeszcze pewnie Ci łożysko pękło, tak jak mi 😉

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Problem z wymiana paska
Informacje o Tobie: